Betfan zakłady bukmacherskie | Rejestracja w Betfan | Wpłata do Betfan | Esport w Betfan | Betfan oferta powitalna |


Ostatnie dni kwietnia przyniosły sporą niespodziankę na rynku bukmacherskim. Swoją działalność rozpoczął Betfan – bukmacher, który licencję otrzymał tak dawno, że właściwie każdy zdążył już o nim zapomnieć. Betfan wszedł na rynek z impetem, oferując nowym graczom naprawdę świetne warunki. Przyjrzyjmy się z bliska nowej spółce i sprawdźmy czy obstawianie w niej ma sens.

Betfan zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Spółka Betfan posiada siedzibę w stolicy naszego kraju. Biuro mieści się na warszawskiej dzielnicy Żoliborz, przy ulicy Śmiałem 26. Prezesem bukmachera Betfan jest Piotr Lech Sienkiewicz. Nie jest to całkowicie przypadkowa osoba, której zależy tylko na szybkim zarobieniu pieniędzy, ale człowiek pracujący w branży od wielu lat. Zajmował ważne funkcje w takich firmach jak Totolotek i Forbet. Możemy więc być pewni, że trafiamy w ręce osoby, która wie, co robi.

Bukmacher Betfan wystartował 25 kwietnia 2019 roku, zaledwie kilka dni po świętach wielkanocnych i bezpośrednio przed majówką. Z jednej strony był to znakomity termin, gdyż mnóstwo osób spędza ten czas odpoczywając od pracy na urlopie, z drugiej natomiast patrząc, nie jest to najlepszy termin na start, ze względu na brak interesujących wydarzeń sportowych w najbliższym czasie.

Jeśli chcemy własnoręcznie przyjrzeć się stronie bukmachera Betfan musimy po prostu przejść pod adres www.betfan.pl. Witryna utrzymana jest w przyjemnej, nowoczesnej stylistyce, a wszystkie opcje i funkcje rozłożone są w logiczny sposób. Swoim układem, strona przypomina to co znamy z witryn innych bukmacherów. To dobrze. Po co poprawiać coś co jest dobre i do czego każdy jest przyzwyczajony.

Licencja Betfan na prowadzenie zakładów bukmacherskich 

Bukmacher Betfan jest w pełni licencjonowany przez Ministra Finansów. Na stronie Ministerstwa, pod numerem jedenastym znajdziemy wpis, mówiący o ty, że BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) posiada zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. o numerze PS4.6831.3.2018.

Jak widać, na start bukmachera przyszło nam czekać prawie pół roku. Miejmy nadzieję, że przez ten czas pracownicy spółki doprowadzili stronę do perfekcji i nie przyjdzie nam borykać się z problemami technicznymi.

Czy Betfan jest legalny w Polsce?

Betfan posiada licencję przyznaną przez Ministra Finansów, co oznacza, że jest w pełni legalny na terenie naszego kraju. Bez żadnych obaw możemy założyć konto na Betfan i zająć się obstawianiem. Nasze dane osobowe są bardzo dobrze zabezpieczone i nie musimy obawiać się przesyłania do firmy skanu dowodu osobistego. Nie ma sensu dłużej czekać, przyjrzyjmy się więc bliżej, jak zarejestrować nowe konto.

Kontakt do Betfan

Betfan posiada bardzo rozbudowaną zakładkę kontaktu. Przede wszystkim każdy gracz ma do dyspozycji przyjemnie napisany FAQ czyli zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi do nich. Znajdziemy tam zarówno najbardziej podstawowe informacje, np. jak założyć konto, jak i bardziej skomplikowane zagadnienia.

Jeśli nie udało nam się znaleźć rozwiązania naszego problemu, powinniśmy skorzystać z opcji kontaktu z bukmacherem. Betfan pozwala nam pisać do siebie maile, dzwonić, kontaktować się za pomocą czatu i mediów społecznościowych. Najszybciej odpowiedź uzyskamy, korzystając z live chatu. Znajdziemy go klikając w mały żółty przycisk w prawej, dolnej części ekranu.

Pracownicy Betfan dostępni są każdego dnia, w godzinach 9:00-23:00. Nie ma więc większych problemów z nawiązaniem kontaktu.

Adres:
BetFan sp. z o.o.
Śmiała 26,
01-523 Warszawa

e-mail: bog@betfan.pl
telefon kontaktowy: +48 22 125 50 50

Dostęp do form kontaktu, za pomocą podstrony: https://betfan.pl/sports/pomoc

fanpage: https://www.facebook.com/BETFANPL/
twitter: https://twitter.com/BETFANPL
instagram: https://www.instagram.com/BETFAN_PL/
Bukmacher bardzo mocno skupił się na promowaniu swoich usług w serwisach społecznościowych. Najlepszym sposobem kontaktu pozostaje oczywiście wysłanie wiadomości na skrzynkę pocztowa bukmachera lub skontaktowanie się przez facebookowego Messengera, ale nawet jak napiszemy do bukmachera na Instagramie, ktoś z firmy skontaktuje się z nami. Duży plus dla Betfan za umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych