etoto strona glowna

Etoto zakłady bukmacherskie | Etoto rejestracja konta | Etoto wpłataOpinie o Etoto | Etoto aplikacja mobilna | Oferta powitalna |


E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na polskim rynku bukmacherskim już od 2011 roku. Mimo tego, że jest to obecnie jeden z mniejszych bukmacherów, oferuje swoim klientom naprawdę wysokiej jakości usługi. Obecnie Etoto przechodzi także wiele zmian, które mają na celu przyciągnąć do bukmachera nowych klientów i zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Etoto zakłady bukmacherskie

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2011 roku, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Spółka posiada swoje biuro w Warszawie i obecnie działa na mocy wydanego 28 listopada 2014 zezwolenia Ministra Finansów, na prowadzenie zakładów bukmacherskich.

Bukmacher jest głównym sponsorem dwóch klubów piłkarskich: Polonia Warszawa i Piast Gliwice. Szeroka oferta sprawia, że korzysta z niej coraz więcej doświadczonych typerów, którzy mogą śledzić wyniki rozgrywek na żywo, gdyż baza danych jest na bieżąco aktualizowana. Etoto posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży, a najwięcej zakładów znajdziemy w południowej części Polski. Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny i możliwość wynegocjowania kursów, a także na szybkie wypłaty, co z pewnością zachęca do bliższego zapoznania się z ofertą i zarejestrowania się na stronie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Etoto – informacje ogólne

Etoto jest polskim bukmacherem naziemnym, która widnieje we wpisie KRS jako spółka istniejąca od 2011 roku, działająca na podstawie zezwolenia udzielonego przez ministerstwo finansów. Działalność owej spółki polega na organizowaniu zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, politycznych i społecznych. Od 2014 roku bukmacher przyjmuje zakłady przez Internet w godzinach od 8:00 do 22:00. Większość jego zakładów znajduje się we Warszawie i w Krakowie. Etoto wychodzi graczom naprzeciw z wieloma dyscyplinami sportowymi do obstawienia, ale prym wiedzie tutaj piłka nożna. Bukmacher zadbał nawet o stworzenie wersji witryny, dzięki której możliwe jest swobodne obstawianie w telefonie komórkowym, z czego obecnie korzysta coraz więcej użytkowników.

Zaletą Etoto jest to, że użytkownicy strony mogą liczyć na prostą i przejrzystą stronę z jasną treścią na szarym tle. Bezproblemowo można znaleźć panel logowania do swojego konta czy też odnośnik przenoszący do formularza rejestracyjnego. Jest też spis i lista zakładów sportowych, informacje o bieżących promocjach i sponsoringu, mapa punktów, dane firmowe, a także pierwsze kroki dla amatorów zakładów bukmacherskich.

Strona Etoto korzysta z protokołu https, a dodatkowo jest certyfikowana, więc przesyłane podczas logowania dane użytkowników są całkowicie bezpieczne. Jeśli nawet pojawi się problem z logowaniem, możliwe jest skorzystanie z opcji przypomnienia hasła czy też skontaktowania się z obsługą klienta.

Zakłady u bukmachera Etoto można obstawiać zarówno przez Internet jak i za pomocą aplikacji przygotowanej specjalnie dla telefonów komórkowych i tabletów. Bukmacher posiada także 20 punków naziemnych przyjmowania zakładów, z czego większość znajduje się w Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Jeszcze do niedawana bukmacher Etoto posiadał bardzo archaiczną stronę internetową. Brakowało mu także aplikacji mobilnej. Ostatnimi czasy jednak postawiono na rozwój. Witryna bukmachera etoto.pl zmieniła się nie do poznania i obstawianie zakładów stało się czystą przyjemnością. Poprawiono również czytelność i intuicyjność obsługi strony. Jednym z najnowszych osiągnięć bukmachera jest udostępnienie swoim klientom aplikacji mobilnej, dostępnej na telefony z systemem Android i iOS. Użytkownicy, którzy posiadają inny system operacyjny na telefonie lub tablecie, mogą skorzystać z specjalnie dla nich przygotowanej responsywnej wersji strony internetowej, która dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu i pozwala na bezproblemowe obstawianie zakładów nawet na starszych smarfonach.

Żeby jeszcze bardziej rozpropagować swoje usługi, Etoto podpisało w ostatnich latach kontrakty z znanymi polskimi piłkarzami i czołowymi dziennikarzami sportowymi. Ambasadorami bukmachera zostali:

  • Tomasz Smokowski – dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsat
  • Mateusz Borek – dziennikarz i komentator sportowy Canal+, Polsat i Eurosport
  • Michał Pol – polski dziennikarz sportowy, były redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”
  • Roman Kołtoń – współpracownik tygodnika “Piłka nożna” były redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”, komentator Canal+ i Polsat Sport
  • Tomasz Hajto – polski profesjonalny piłkarz i trener piłkarski. Wieloletni reprezentant Polski i komentator sportowy

Ambasadorzy mają za zadanie zachęcać do gry nie tylko swoim wizerunkiem, ale także ekspercką wiedzą. Z tego powodu na stronie Etoto znajdziemy liczne analizy meczów i artykuły sportowe, a także materiały video. Wszystko to jest robione po to, by uczynić obstawianie zakładów sportowych jak najbardziej przejrzystym i ułatwić nowym klientom zapoznanie się z sportową branżą.

Etoto jest również sponsorem dwóch polskich klubów piłkarskich – Polonii Warszawy i Piasta Gliwice.

Działania podejmowane ostatnio przez bukmachera (kontrakty ambasadorskie i zmiany w ofercie) pokazują, że Etoto nie chce być już dłużej niszowym bukmacherem, tylko chce się rozwijać i przyciągać do siebie nowych ludzi.

Licencja Etoto na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 dnia 28 Listopada 2014 roku. Otrzymanie licencji nie jest wcale takie proste i żeby ją otrzymać, bukmacher musi zadeklarować się, że będzie opłacał w Polsce podatek dochodowy o wartości 12% wartości stawki postawionej na kupon, a także posiadał siedzibę na terytorium Polski i stronę Internetową z możliwością obstawiania zakładów w języku polskim. Każdy klient, który będzie chciał obstawiać zakłady sportowe u legalnego bukmachera musi przejść weryfikację wieku i tożsamości, a udostępnione bukmacherowi dane muszą być przechowywane w sposób bezpieczny, który uniemożliwia ewentualny ich wyciek do Internetu.

Zezwolenie MF dla E-TOTO
Zezwolenie E-toto Zakłady Bukmacherskie

Czy Etoto zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

Tak, Etoto zakłady bukmacherskie są w pełni legalne na terenie Polski o czym świadczy powyższe zezwolenie. Jeśli chcemy więc skorzystać z usług tego bukmachera to nie grożą nam żadne konsekwencje. Ze względu na to, że bukmacher posiada licencję od Ministerstwa Finansów, zarówno wpłacone przez nas pieniądze jak i duże wygrane są bezpieczne i zostaną bezproblemowo wypłacone na nasze konto bez dodatkowych kosztów (musimy jedynie opłacić podatek w wysokości 12% od stawki kuponu oraz dodatkowe 10% od tzw. dużej wygranej. Oznacza to, że wszelkie wygrane powyżej 2280 złotych podlegają dodatkowym podatkom)

Kontakt do Etoto

Z obsługą klienta Etoto, najlepiej skontaktować się za pomocą dostępnego na stronie live czatu. Kontakt za jego pomocą jest bardzo szybki, więc bez problemy zdobędziemy informacje na wszelkie trapiące nas problemy. Czat jest dostępny codziennie w godzinach 9:00-22:00. Jak widać, nie uzyskamy za jego pomocą żadnych informacji w godzinach nocnych. Jest jednak na to sposób. Pomoc za pomocą adresu kontaktowego e-mail (support@etoto.pl pomoc@etoto.pl), dostępnego na stronie bukmachera, jest całodobowa.

Jeśli mamy więc jakiś problem z bukmacherem w godzinach nocnych, lub przypadek, który nas trapi jest bardziej skomplikowany, to najlepiej będzie skontaktować się z Etoto właśnie za pomocą adresu e-mail. Odpowiedzi zazwyczaj są szybkie, choć nie jest to niestety tempo, do którego przyzwyczaiła nas obsługa klienta u innych polskich bukmacherów. Jako duży plus można potraktować przygotowany przez bukmachera dział FAQ (zestaw najczęściej zadawanych pytań). Pozwalają one na szybkie uzyskanie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się na czacie i w e-mailu pytania. Wszystkie zagadnienia są opisane bardzo dokładnie i szczegółowo, więc bez problemu mogą rozwiać nasze wątpliwości dotyczące działań bukmachera i strony internetowej.

Jeśli chcemy uzyskać szybką odpowiedź na jakieś pytanie, można napisać do bukmachera także za pomocą jego strony na facebooku. Pracownicy odpowiadają zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut od momentu zadania pytania.

Śledzenie profilu bukmachera na facebooku i twitterze pozwoli nam również na złapanie dodatkowych promocji, które czasem oferowane są tam w konkursach z okazji ważnych meczów lub w celu reklamy dla bukmachera. Zazwyczaj nagrodą w takim wypadku są freebety.

Adres siedziby:
E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
00- 503 Warszawa
ul. Żurawia 8

e-mail: support@etoto.pl / pomoc@etoto.pl
telefon: 51 33 21 174
twitter: https://twitter.com/etotopl
facebook: https://www.facebook.com/etotopl/
Strona internetowa: www.etoto.pl