Fortuna strona glowna

Fortuna zakłady bukmacherskieRejestracja konta w Fortunie | Fortuna oferta | Strefa Typera | Opinie o Fortunie | Bonus na start Fortuna | Zakłady live | Aplikacja mobilna Fortuna | Fortuna wpłata |


Bonus na start w Fortunie

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom naprawdę wspaniałe bonusy. Jednym z nich jest darmowy zakład o wartości 100 złotych, a także bonus w postaci 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 400 złotych.

Bonus powitalny Fortuna: do 120 PLN grasz bez ryzyka

Po założeniu internetowego konta w bukmacherze Fortuna, pierwszy kupon, który obstawimy, jest Zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli uda nam się dobrze przewidzieć wyniki obstawionych spotkań, to dostaniemy całą kwotę wygranej. Jeśli jednak okaże się, że nam się nie powiedzie, to zostaną nam zwrócone pieniądze, które postawiliśmy na kupon. Jedyne koszty, które ponosimy to podatek pobierany przez polskie państwo jako podatek od hazardu w postaci 12% wartości obstawionego przez nas kuponu. Jest to bardzo atrakcyjna promocja, gdyż w razie niepowodzenia na początku naszej przygody z bukmacherką, odzyskanie całej postawionej przez nas kwoty, sprawi, że nie zrazimy się do obstawiania zakładów już na starcie. Zwiększa to także nasze szanse na końcowy sukces i zarobienie większych pieniędzy. Jeśli chcemy uzyskać maksymalną wartość zwrotu, czyli 100 zł to musimy postawić kupon za 114 zł.

Bonus powitalny Fortuna: 400 PLN od pierwszego depozytu

Dodatkowo, po rejestracji otrzymujemy również możliwość uzyskania dodatkowych 400 złotych bonusu od pierwszego depozytu pieniędzy. Uzyskanie tych pieniędzy jest bardzo proste i nie wymaga od nas zbyt wiele fatygi.

Jedynym warunkiem jest wpłacenie pieniędzy na konto bukmachera w terminie do 10 dni od daty zarejestrowania nowego konta gracza. Następnie wpłacone pieniądze należy obrócić czterokrotnie w przeciągu 30 dni od daty wpłaty. Pod uwagę brane są tylko kupony na których znajdują się minimum 3 spotkania, a kurs całkowity całkowity kuponu to co najmniej 1,90. Po spełnieniu tych warunków otrzymujemy dodatkowe środki bonusowe w postaci podwojenia kwoty pierwszego przelewu. Można w taki sposób uzyskać kwotę aż do 400 zł. Należy jednak pamiętać, że wysokość otrzymanej kwoty zależy od ilości wpłaconych pieniędzy. Jeśli wpłacimy 100 zł to uzyskamy tylko 100 zł, ale za to będziemy musieli obrócić mniejszą ilość pieniędzy, żeby uzyskać ten bonus. Szczególnie docenią to młodsi i mniejsi gracze, którzy nie mają jeszcze na tyle funduszy i doświadczenia, by móc obrócić cała wymaganą kwotę bonusu.