Strefa typera to niespotykana i ciekawa inicjatywa na stronie Fortuny, która oferuje swoim graczom możliwość szybkiego dzielenia się aktualnymi typami.

Co to jest strefa typera?

Strefa typera, to po prostu czat, ale taki – na którym możemy w łatwy szybki sposób dzielić się naszymi typami oraz podglądać typy innych użytkowników na stronie efortuna.pl jeżeli zastanawiamy się co obstawiać u bukmachera.

W strefie typera możemy zamieszczać swoje opinie dotyczące kuponów, a także pokazywać innym typerom zakłady, które obstawiamy. Jest to znakomite miejsce, żeby nabrać doświadczenia w obstawianiu i sprawdzić, na czym najczęściej wygrywają gracze z większym doświadczeniem. Jest to także dobre miejsce, żeby nawiązać interesujące kontakty i zdobyć znajomych o podobnych do nas zainteresowaniach.

Strefa Typera
Strefa typera na stronie efortuna.pl

Co obstawiać u bukmachera [ProTIP] – czyli wyszukiwanie kuponów konkretnego typera

Z drugiej strony, oprócz udostępniania naszych kuponów i konsultowania ich na forum, możemy podpatrywać kupony innych graczy lub wybranych typerów, co może okazać się bardzo pomocne w wybraniu zdarzeń przy pomocy bardziej doświadczonych graczy.

Aby wyszukać kupony gracza którego postrzegamy jako dobrego typera wystarczy korzystać z wyszukiwarki po lewej stronie – gdzie wybieramy opcję „użytkownicy” i wpisujemy nick znanego nam już typera (podpowiedź: przy czym wielkość liter nie ma znaczenia). Po wyszukaniu po nicku, otrzymujemy historie wszystkich obstawionych kuponów:

Wyszukiwanie użytkowników w strefie typera
Wyszukiwanie użytkowników w Strefie Typera

Jeżeli znajdziemy ciekawy dla nas kupon możemy skorzystać opcji jego szybkiego skopiowania:

kopiowanie kuponu w strefie typera

Czy taki sposób działa? Owszem – na początku trzeba się zaznajomić z interfejsem strony, ale już po kilku chwilach można się dokować bardzo ciekawych kuponów. Znacznie ułatwia to zielony znaczek przy kuponach którym oznaczone są konkretne zakłady:

Oczywiście przeglądanie wygranych kuponów nie daje możliwości ich odtworzenia, ale dzięki tej opcji mamy możliwość wyselekcjonowania wybranych graczy i obserwowania ich dalszych ruchów do przyszłej analizy.

Udostępnianie typów w strefie typera

Niewątpliwie największą zaletą strefy typera jest możliwość szybkiego udostępniania naszych typów innym graczom aby mogli ocenić nasz kupon. Aby to zrobić wystarczy wejść na nasz kupon i kliknąć „Udostępnij w Strefie Typera” (patrz poniżej):

opcja udostępniania w strefie typera

Strefa kibica Fortuny

Ponadto, Strefa Typera, nie jest jedynym ukłonem w stronę graczy od bukmachera. Typerzy dostali w swoje ręce także bardzo ciekawy dział nazwany Strefą Kibica.

Znajdziemy w niej mnóstwo informacji o meczach, które się odbyły lub dopiero się odbędą, a także statystyki i analizy. Trafimy tu także na porady dotyczące obstawiania, możemy również podejrzeć archiwalne kupony, które zostały obstawione przez graczy korzystających z usług Fortuny.

Strefa typera w aplikacji mobilnej Fortuny

Strefa typera jest dostępna również w aplikacji mobilnej Fortuny. Możliwość dyskusji poprzez aplikację otwiera się w momencie zalogowania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *