Fortuna strona glowna

Fortuna zakłady bukmacherskieRejestracja konta w Fortunie | Fortuna oferta | Strefa Typera | Opinie o Fortunie | Bonus na start Fortuna | Zakłady live | Aplikacja mobilna Fortuna | Fortuna wpłata |


Strefa typera w Fortunie

Strefa typera to niespotykana i ciekawa inicjatywa na stronie Fortuny (efortuna.pl/pl/strefa_typera), która oferuje swoim graczom możliwość szybkiego dzielenia się aktualnymi typami. W skrócie: strefa typera, to po prostu czat, na którym możemy porozmawiać z innymi graczami, oraz gdzie w łatwy i szybki sposób wrzucamy nasze typy.

Możemy tam zamieszczać swoje opinie dotyczące kuponów, a także pokazywać innym typerom zakłady, które obstawiamy. Jest to znakomite miejsce, żeby nabrać doświadczenia w obstawianiu i sprawdzić, na czym najczęściej wygrywają gracze z większym doświadczeniem. Jest to także znakomite miejsce, żeby nawiązać interesujące kontakty i zdobyć znajomych o podobnych do nas zainteresowaniach.

Strefa typera
Strefa typera na stronie efortuna.pl

Szybki podgląd typów w strefie typera

Niewątpliwie największą zaletą strefy typera jest możliwość szybkiego udostępniania naszych typów innym graczom. Aby to zrobić wystarczy wejść na nasz kupon i kliknąć „Udostępnij w Strefie Typera” (patrz poniżej):

strefa typera
Możliwość szybkiego udostępniania kuponów w strefie typera

Wyszukiwanie kuponów konkretnego typera

Z drugiej strony, oprócz udostępniania naszych kuponów i konsultowania ich na forum, możemy podpatrywać kupony innych graczy lub wybranych typerów. Aby wyszukać kupony gracza którego postrzegamy jako dobrego typera wystarczy korzystać z wyszukiwarki po lewej stronie – gdzie wybieramy opcję „użytkownicy” i wpisujemy nick znanego nam już typera (podpowiedź: przy czym wielkość liter nie ma znaczenia). Po wyszukaniu po nicku, otrzymujemy historie wszystkich obstawionych kuponów:

Wyszukiwanie użytkowników w Strefie Typera
Wyszukiwanie użytkowników w Strefie Typera

Strefa kibica

Ponadto, Strefa Typera, nie jest jedynym ukłonem w stronę graczy od bukmachera. Typerzy dostali w swoje ręce także bardzo ciekawy dział nazwany Strefą Kibica. Znajdziemy w niej mnóstwo informacji o meczach, które się odbyły lub dopiero się odbędą, a także statystyki i analizy. Trafimy tu także na porady dotyczące obstawiania, możemy również podejrzeć archiwalne kupony, które zostały obstawione przez graczy korzystających z usług Fortuny.

Strefa typera w aplikacji mobilnej Fortuny

Strefa typera jest dostępna również w aplikacji mobilnej Fortuny. Możliwość dyskusji poprzez aplikację otwiera się w momencie zalogowania. 

Strefa typera znajduje się na stronie fortuny pod adresem: www.efortuna.pl/pl/strefatypera/