Fortuna strona glowna

Fortuna zakłady bukmacherskieRejestracja konta w Fortunie | Fortuna oferta | Strefa Typera | Opinie o Fortunie | Bonus na start Fortuna | Zakłady live | Aplikacja mobilna Fortuna | Fortuna wpłata |


Zakłady bukmacherskie Fortuna to firma, która działa na polskim rynku od wielu lat. Przez wielu graczy uznawana jest jako najlepszy, legalny bukmacher operujący na terenie Polski. Fortuna zakłady bukmacherskie to miejsce, w którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie warto spróbować, zwłaszcza, że rejestracja jeszcze nigdy nie była tak prosta jak teraz.

Fortuna zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o to firma bukmacherska sektora prywatnego w Polsce. Działa na rynku nieprzerwanie od 1996 roku. Na początku znana była pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Na przełomie 2007/2008 roku spółka zdecydowała się na zmianę nazwy, na taką, która będzie prostsza w wymowie i będzie dużo lepiej się kojarzyć. I tak padło na słowo Fortuna, które wywodziło się z mitologii rzymskiej i było imieniem bogini, która kierowała ludzkimi losami jako bóstwo szczęścia. Całkiem adekwatna nazwa jak dla tego bukmachera. Od tego czasu bukmacher nazywa się Fortuna zakłady bukmacherskie.

Polski oddział bukmachera Fortuna wchodzi w skład większej grupy zwanej Fortuna Entertainment Group, która jest największą grupą oferującą zakłady bukmacherskie w Europie Wschodniej i Środkowej, a dokładniej w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Polsce, Rumunii i Chorwacji. Grupa ta została założona w 2009 roku w Czechach i od tego czasu dynamicznie się rozwija, oferując swoim klientom coraz to nowsze, bardziej atrakcyjne usługi. Obecnie Fortuna kształtuje się jako lider w wyznaczaniu trendów w sektorze zakładów wzajemnych. Profesjonalna i doświadczona kadra złożona przede wszystkim z bukmacherów, doskonale rozumie lokalne rynki i wie jakie usługi są pożądane. Dobra znajomość branży sportowej i środowiska zakładów pozwala im ustalać kursy w taki sposób, że są bardzo konkurencyjni i atrakcyjni dla klientów, pozwalając jednocześnie na przyjmowanie dużych stawek.

Dzięki temu mamy pewność, że nasze pieniądze wpłacone do bukmachera Fortuna są w pełni bezpieczne i nawet bardzo wysokie wygrane zostaną wypłacone szybko i bez problemów.

Bukmacher Fortuna jest także sponsorem jednego z największych klubów w Polskiej Ekstraklasie – Legii Warszawa. Sponsoring ten trwa już od stycznia 2014 roku. Dodatkowo, od marca 2017 roku Fortuna została oficjalnym sponsorem I ligi piłkarskiej w Polsce. Nawiązana współpraca ma na celu zwiększenie dynamicznego rozwoju ligi, która jako zaplecze Ekstraklasy powinna prezentować wysoki poziom. Ponadto, Fortuna wspiera również dodatkowo kilka klubów z I ligi, a dokładniej GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Miedź Legnica, Raków Częstochowa i Wigry Suwałki.

Fortuna jest również patronem i głównym sponsorem Pucharu Polski PlayArena, czyli amatorskich rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej. Najlepsi zawodnicy, którzy mogą rozgrywać swoje mecze w kilkunastu miastach w całym kraju, mają możliwość dostania się do Reprezentacji Polski w piłkę nożną 6-osobową.

Licencja Fortuny na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Bukmacher Fortuna posiada licencję z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 nadaną przez Ministerstwo Finansów. Licencja zobowiązuje do tego, żeby firma posiadała siedzibę na terytorium Polski, opłacała w naszym kraju 12% podatek obrotowy, prowadziła stronę internetową z możliwością obstawiania zakładów w języku polskim (efortuna.pl), weryfikowała wiek i tożsamość graczy, a także zapewniła pełną gwarancję bezpieczeństwa dostarczonych do firmy przez klienta danych.

fortuna zezwolenie ministerstwa finansów

Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jako pierwszy bukmacher w Polsce wywiązał się z restrykcyjnych wymagań i zgłosił do analizy Ministerstwa Finansów, dzięki czemu otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

Czy Fortuna jest legalna w Polsce?

Zakłady bukmacherskie Fortuna są jak najbardziej wiarygodnym i legalnym bukmacherem. Obstawianie zakładów sportowych za jego pośrednictwem nie grozi żadnymi konsekwencjami (w przeciwieństwie do wielu zagranicznych bukmacherów). Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich, więc spełnia wszystkie rygorystyczne zalecenia, które gwarantują graczom bezpieczeństwo. Jednym z wymagań licencji, oprócz wymienionych w punkcie powyżej, jest stworzenie regulaminu odpowiedzialnej gry. Dzięki niemu każdy bukmacherski gracz może nałożyć na siebie limity, które gwarantują mu kontrolę nad puszczanymi przez siebie kuponami.

Za pomocą limitów można w prosty sposób ustalić, ile w danym okresie chcemy przeznaczyć pieniędzy i czasu na przesiadywanie na stronie i obstawianie zakładów sportowych. Jeśli tylko przekroczymy założone przez nas maksimum, to bukmacher uniemożliwi nam zawarcie kuponu bukmacherskiego. Spędzenie na stronie zbyt dużej ilości czasu sprawi, że do końca miesiąca nie będziemy mogli się zalogować. Ustawienie limitów nie jest obowiązkowe, ale dobrze skorzystać z tej usługi, gdyż zapewni nam to większe bezpieczeństwo.

Fortuna kontakt: czat, adres, numer telefonu

Bukmacher Fortuna oferuje nam kilka możliwości kontaktu ze sobą. Najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z usługi czatu na żywo, który dostępny jest codziennie w godzinach 8:00 – 23:00. Skorzystanie z czatu online pozwoli nam w bardzo szybki sposób skontaktować się z obsługą klienta, w celu uzyskania potrzebnych informacji. Czas oczekiwania na konsultantów jest bardzo mały i zazwyczaj dołączają oni do rozmowy w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Dłuższy czas oczekiwania może wystąpić przy okazji większych wydarzeń sportowych jak np. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, kiedy bukmacher jest okupowany przez klientów.

Kolejnym ze sposobów na kontakt z bukmacherem jest wykorzystanie formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Za jego pomocą najlepiej rozwiązywać sprawy, które nie są pilne, lub są zbyt skomplikowane, by można sobie z nimi poradzić w ciągu kilkuminutowej rozmowy na czacie. Za pomocą formularza kontaktowego można zgłaszać zarówno problemy występujące na stronie jak i te, dotyczące naszego konta. Formularz pozwala nam także na podanie większej ilości szczegółów, co daje możliwość szczegółowego i dokładnego przyglądnięcia się danej sprawie.

Zanim skontaktujemy się z bukmacherem, warto sprawdzić dział Pomoc/FAQ dostępny na stronie. Zawiera on mnóstwo informacji na temat tego jak reagować w danych przypadkach i sytuacjach, a także co zrobić jeśli natrafimy na błąd na stronie. Warto skorzystać z tego działu przed skontaktowaniem się z obsługą klienta, gdyż w ten sposób możemy oszczędzić czas zarówno sobie jak i konsultantom bukmachera. Strona bukmachera posiada także liczne poradniki na temat tego jak poprawnie obstawić kupon czy jak przygotować kupon systemowy.

Bukmacher Fortuna posiada również ogromną bazę punktów naziemnych, ulokowanych głównie w większych miastach całej Polski. Również tam możemy uzyskać pomoc dotyczącą naszego konta. Lista punktów bukmachera znajduje się na stronie Fortuny.

Godziny otwarcia punktów naziemnych:

  • Poniedziałek: od 10:00 do 17:30
  • Wtorek: od 9:30 do 18:30
  • Środa: od 9:30 do 18:30
  • Czwartek: od 9:30 do 18:30
  • Piątek: od 9:00 do 19:00
  • Sobota: 8:30 do 17:30
  • Niedziela: od 8:30 do 17:00

Adres bukmachera:
Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
43-400 Cieszyn
Ul. Bielska 47

e-mail: Polecane korzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie efortuna.pl
telefon: +48 338 582 143, fax +48 33/ 858 21 42

facebook: https://www.facebook.com/eFortunaPL
twitter: https://twitter.com/eFortunapl
strona internetowawww.efortuna.pl