legalni bukmacherzy gov

W ostatnim czasie Ministerstwa Finansów podjęło decyzje o zmianach na ich stronach internetowych, przez co dostęp do aktualnej listy bukmacherów legalnych w Polsce jest utrudniony.

Mimo że interesujemy się tematem legalnych bukmacherów to sami mieliśmy problem z odnalezieniem aktualnej listy podmiotów, które posiadają zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych.

Na szczęście po dłuższej chwili poszukiwań, dotarliśmy do aktualnej listy w formie .pdf i zamieściliśmy na naszym serwerze aby znowu nie zniknęła. Listę znajdziecie tutaj: legalni bukmacherzy ze strony podatki gov

Zmiana domeny z finanse.mf.gov.pl na podatki.gov.pl

Jeżeli zastanawiacie się dlaczego doszło do tej sytuacji, śpieszymy z wyjaśnieniem: Ministerstwa Finansów przeniosło zasoby opublikowane pod adresem finanse.mf.gov.pl na nowy adres: podatki.gov.pl – tutaj aktualnie znajdują się wszystkie aktualne informację dotyczące legalny bukmacherów.

Przenoszenie plików stron z jednego adresu na drugi (szczególnie przy zamianie serwerów) to skomplikowany proces i łatwo coś przeoczyć. Za pewne w tym przypadku sprawy techniczne zadecydowały że lista “zniknęła” z wyników wyszukiwania, ale pewnie pojawi się po pewnym czasie. Zanim sytuacja wróci do normy postaramy się publikować najnowsze – aktualne wersje listy bukmacherów ze strony Ministerstwa.

Nieaktualne listy zezwoleń

Uwaga na nieaktualne listy które cięgle można odszukać w Internecie – zawierają nieaktualną już listę zakładów bukmacherskich posiadających zezwolenie Ministra Finansów.

W momencie pisania tego artykułu na jedną z takich list trafiliśmy po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy: “legalni bukmacherzy ministerstwo finansów”

Lista zawiera jedynie 6 podmiotów, czyli tyle ile było 2 lat temu (aktualnie jest już 14 legalnych bukmacherów), więc jest mocno nieaktualna, mimo że jest widoczna jako 2 wynik wyszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *