Milenium strona glowna

Milenium zakłady bukmacherskie | Rejestracja konta w Milenium | Milenium opinie | Metody wpłaty środków | Cashback w Milenium | Zakłady live |


Milenium – zakłady bukmacherskie, to jeden większych polskich legalnych bukmacherów dostępnych online. Został założony w 2004 roku i od tego czasu regularnie zwiększa swoje odziały na rynku. Można tutaj liczyć na korzystne kursy, przyjazną atmosferę i bogatą ofertę. Do oferty została włączona także możliwość prowadzenia zakładów online, dzięki czemu bezproblemowo działa również na polskim rynku. Według typerów Millenium Zakłady bukmacherskie to jedna z najciekawszych ofert na rynku, gdyż ten legalny bukmacher ma w swojej ofercie szeroki wachlarz najróżniejszych zdarzeń.

Milenium zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Bukmacher Milenium to jeden z najstarszych tego typu usługodawców na polskim rynku. Założony został w 2004 roku i na początku działał tylko jako bukmacher naziemny. Ze względu na rozwój techniki i działania konkurencji musiał także zacząć prowadzić swoje usługi w Internecie (milenium.pl). Zakłady bukmacherskie Milenium online już od początku cieszyły się dużym powodzeniem wśród graczy. Nic dziwnego, wszakże przez tyle lat działalności na rynku, bukmacher ten zdobył sobie spore grono wiernych klientów. Duży wpływ na to ma także bogata oferta zakładów oraz całkiem dobre kursy na większość spotkań.

Strona bukmachera prezentuje się nowocześnie i utrzymana jest w niebiesko-szarej kolorystyce. Obstawianie zakładów jest proste i bardzo intuicyjne, a wszystkie najważniejsze opcje są zawsze dostępne pod ręką.

Bukmacher Milenium jest obecnie oficjalnym sponsorem grającego w Ekstraklasie Zagłębia Lubin, a także czwartoligowego Piłkarskiego Falubazu.

Plusem bukmachera Milenium jest wykorzystywanie coraz to nowszych aplikacji i prostych w obsłudze stron internetowych, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na szybkie i wygodne obstawianie interesujących ich w danym momencie meczów, walk bokserskich oraz wielu innych dziedzin sportowych. Po zalogowaniu się na stronę, wystarczy wybrać najciekawsze wydarzenia sportowe i uzupełnić internetowy kupon. Po właściwie wytypowanym wyniku, system automatycznie zasila konto wygranego środkami, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do puntu w celu odebrania gotówki. Jest to też świetne miejsce do poczytania tygodnika sportowego, sprawdzenia statystyk i rekreacyjnego obstawiania.

Licencja Milenium na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Bukmacher Milenium posiada licencję od Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie Polski (Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599).

Zezwolenie Ministra finansów dla Milenium Zakłady Bukmacherskie

Czy zakłady bukmacherskie Milenium są legalne w Polsce

Bukmacher Milenium otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Z tego powodu granie u tego bukmachera jest w pełni legalne i nie grożą nam przez to żadne konsekwencje. Nie ma żadnych problemów z wypłatami, a także nie jesteśmy narażeni na kary od Urzędu Skarbowego czy Izby Celnej. Dzięki temu, że Bukmacher Milenium posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych, pieniądze które do niego wpłacimy są w pełni bezpieczne.

Milenium zakłady bukmacherskie – oferta zakładów

Internetowa oferta Milenium jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniania, dzięki czemu można tutaj znaleźć wszystkie najpopularniejsze ligi i sporty. Te najciekawsze pojedynki są zwykle wystawiane później niż u konkurencyjnych bukmacherów, gdyż Milenium jest jednym z tych mniejszych, a jak wiadomo, konkurencja jest spora. Mamy tutaj dostęp do najważniejszych dyscyplin i rodzajów zakładów bukmacherskich, nowoczesnego serwisu i możliwości obstawiania e-sportów. Ponadto codziennie w zakładce SUPEROFERTA pojawiają się wybrane wydarzenia, dzięki czemu gracze mogą liczyć na atrakcyjne kursy. Bezproblemowo można korzystać też z opcji prowadzenia zakładów na żywo.

Zaletą Millenium jest pojawianie się przy okazji ważnych imprez sportowych możliwości skorzystania z czasowych promocji, gdzie do podziału jest spora pula nagród. Osoby lubiące rywalizację i możliwość dodatkowego zarobku mogą liczyć na rankingi punktowe z listami najlepszych typerów. Na bieżąco zamieszczane są statystyki rozegranych spotkań, a do dyspozycji użytkownicy mają sprawną obsługę klienta. Ciekawą opcją jest także możliwość negocjowania wysokości kursów, jeśli stawka wynosi minimum dwa tysiące złotych.

Kontakt do Milenium

Najłatwiejszym sposobem kontaktu z obsługą klienta w Milenium jest skorzystanie z czatu dostępnego na stronie. Swoje pytania możemy zadawać w godzinach 8-22, w każdy dzień za wyjątkiem świąt. Konsultanci bukmachera są bardzo pomocni i nie trzeba długo czekać na uzyskanie od nich odpowiedzi.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by swoje zapytanie przesłać na adres e-mailowy bukmachera: kontakt@milenium.pl. Odpowiedzi na pytania udzielane są w ciągu dnia w przeciągu kilku godzin, w nocy natomiast konsultanci nie pracują. Swoje pytanie można także przesłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub skontaktować się z bukmacherem poprzez facebooka.

Niestety, zakładka FAQ wymaga zmian. Wiele informacji zawartych na niej jest przestarzała lub nie do końca dobrze wytłumaczona. Zdarzają się również literówki, które choć nie mają większego wpływu na odbiór treści, to pokazują, że nikt nie przykładał większej wagi do stworzenia tego elementu strony poprawnie.

Adres siedziby bukmachera:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
65-770 Zielona Góra
ul. Kręta 5

e-mail: kontakt@milenium.pl
strona internetowa: www.milenium.pl