STS zakłady bukmacherskieSTS oferta | Rejestracja konta w STS | STS wpłata | Sporty wirtualne w STS | Zakłady Live | STS Opinie |


STS oferta bukmachera – jakie zakłady oferuje

Oferta STS z całą pewnością jest szeroka, dzięki czemu gracze mają do dyspozycji kilkadziesiąt lig piłkarskich, najistotniejsze wydarzenia ze świata MMA (walki UFC, KSW), turnieje tenisowe, zakłady na koszykówkę i siatkówkę oraz boks. Nie brakuje także sportów niszowych typu krykiet, baseball czy pesapallo. Bukmacher może pochwalić się zakładami na polskie wydarzenia polityczne, a każdego dnia udostępnianych jest ponad dwadzieścia tysięcy wydarzeń. Można także liczyć na niemały wybór zakładów na żywo, które dostępne są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Udostępniane są nawet streamy video dla ponad tysiąca wydarzeń, do których dostęp ma każdy zarejestrowany na stronie użytkownik.

W STS możliwe jest typowanie zarówno meczów amatorskich drużyn regionalnych i wojewódzkich, jak również światowych mistrzów. Do dyspozycji są także V-sporty, czyli wirtualne rozgrywki poświęcone piłce nożnej, wyścigom psów i koni oraz wyścigom żużlowym. Wszystkie punkty, gdzie możliwe jest składanie tego typu zakładów, znajdują się na stronie internetowej bukmachera. Można zawierać zakłady pojedyncze, złożone i kombinacyjne. Dodatkowo gracze stacjonarni mogą bezpośrednio sprawdzić status kuponu na stronie internetowej, do czego wymagane jest jedynie posiadanie jego numeru identyfikacyjnego.

Minusem STS Zakłady bukmacherskie jest z całą pewnością duża marża przez co kursy na zakłady są bardzo niskie. Dodatkowo gra obłożona jest podatkiem w wysokości 12%. Z kolei przy wygranej powyżej 2280 złotych każdy gracz ma obowiązek odprowadzenia kolejnego podatku 10%. Okazuje się jednak, że oba te podatki nie obowiązują zagranicznych internetowych bukmacherów.