Totalbet zakłady bukmacherskie – kontakt | Rejestracja konta w Totalbet | Totalbet wpłaty |

Totalbet to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Nie można jednak odmówić mu bycia atrakcyjnym wyborem, gdyż jego usługi stale ewoluują, podczas gdy większość konkurencji spoczęła już na laurach. Przyjrzyjmy się bliżej bukmacherowi Totalbet.

Totalbet zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Właścicielem firmy Totalbet jest Zbigniew Benbenek, czyli biznesmen odpowiedzialny m.in. za takie marki jak „Super Express”, „Radio Eska”, „Radio Wawa” czy czasopismo „Murator”. Siedziba bukmachera znajduje się w Warszawie na ulicy Jubilerskiej 10. Bukmacher ten otrzymał licencję na prowadzenie zakładów w Internecie w marcu 2018 roku. 

Totalbet zrzeszony jest w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych, czyli grupie, która ma na celu dostarczanie odbiorcom wiedzy, rozrywki, informacji i porad za pomocą wszystkich dostępnych kanałów dystrybucji. 

Strona bukmachera utrzymana jest w przyjemnej dla oka zielonej tonacji. Obsługa witryny jest bardzo intuicyjna, zakłady obstawia się niezwykle prosto, a w dodatku na stronie znajdziemy znakomicie rozbudowany dział pomocy, który wyjaśni większość trapiących nas kwestii. Zarówno oferta sportowa jak i promocyjna bukmachera Totalbet stoją na naprawdę wysokim poziomie. Można bez żadnych oporów powiedzieć, że Totalbet to obecnie jeden z najlepszych polskich bukmacherów.

Licencja Totalbet na prowadzenie zakładów bukmacherskich 

Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

Czy Totalbet jest legalny w Polsce?

Oczywiście, bukmacher Totalbet jest w pełni legalny w naszym kraju. Świadczy o tym m.in. licencja otrzymana od Ministra Finansów RP. Ze względu na to musi on weryfikować tożsamość swoich klientów oraz opłacać podatki od każdego postawionego zakładu i większych wygranych. Są to oczywiście minusy, ale w zamian za to otrzymujemy także sporo plusów.

Warto pamiętać, że gra u bukmachera Totalbet jest w pełni bezpieczna i nie grożą nam z tego powodu żadne konsekwencje. Zarówno nasze dane jak i wpłacone na konto bukmachera pieniądze są dobrze chronione, więc nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się obstawianiem zakładów sportowych. 

Kontakt do Totalbet

Totalbet przygotował swoim klientom kilka różnych możliwości kontaktu. Zdecydowanie najszybszy i najlepszy jest czat online, który jest dostępny codziennie w godzinach 9:00-23:00. Obsługa klienta bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie wiadomości, a czas oczekiwania nie jest zbyt duży. Swoje zapytania możemy zadawać również na adres e-mailowy. Odpowiedź za pomocą tego kanału uzyskamy w przeciągu kilku godzin. Metoda ta jest polecana przede wszystkim do nieco trudniejszych problemów, które nie mogą być rozwiązane w szybki sposób za pomocą czatu. Do bukmachera Totalbet można się również dodzwonić. Jest to bardzo wygodna i sprawna metoda kontaktu. Telefon odbierany jest szybko, a osoby na infolinii są przyjazne i potrafią poradzić sobie z większością problemów.

Adres bukmachera:

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Jubilerska 10
04 – 190 Warszawa

  • e-mail: pomoc@totalbet.pl
  • telefon: + 48 22 611 61 71
  • strona internetowa: totalbet.pl