Etoto

№3
miejsce
ocena użytkownika
+2
metody płatności
 • 200%do 100 zl od depozytu co daje do 200 zl na gre
 • Freebetw aplikacji 50 zl (przy wplacie min 50zl)
220 zł 250 zł
Plusy
szybkie wypłaty
możliwość negocjacji kursów
dobra strona mobilna
legalny bukmacher
Minusy
konieczność przesłania dowodu
brak aplikacji mobilnej

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na polskim rynku bukmacherskim już od 2011 roku. Mimo tego, że jest to obecnie jeden z mniejszych bukmacherów, oferuje swoim klientom naprawdę wysokiej jakości usługi. Obecnie Etoto przechodzi także wiele zmian, które mają na celu przyciągnąć do bukmachera nowych klientów i zwiększyć konkurencyjność na rynku. Mimo, że firma jest mniej znana na rynku niż jej podstawowi konkurenci tacy jak Milenium, STS czy Totolotek to mimo wszystko działalność tej firmy w Internecie staje się coraz bardziej rozpoznawalna wśród graczy zakładów bukmacherskich.

Pamiętajmy przede wszystkim o tym, że firma ta jest zdecydowanie mniej popularna ze względu na to, że postawiła na rozwój za pomocą oferowania zakładów bukmacherskich online – te najbardziej znane firmy oferowały zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych, często na długo przed upowszechnieniem się zakładów zawieranych w Internecie. Dzięki temu są tak znane – również z naszych osiedli i ulic gdzie możemy spotkać punkty zakładów bukmacherskich prowadzonych pod tymi markami. Nie powoduje to jednak, że Etoto jest konkurentem niegodnym porównywania z tymi markami – choć trzeba przyznać, że w porównaniu do najlepszych ma pewnie drobne wady.

Bukmacher jest głównym sponsorem dwóch klubów piłkarskich: Polonia Warszawa i Piast Gliwice. Szeroka oferta sprawia, że korzysta z niej coraz więcej doświadczonych typerów, którzy mogą śledzić wyniki rozgrywek na żywo, gdyż baza danych jest na bieżąco aktualizowana. Etoto posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży, a najwięcej zakładów znajdziemy w południowej części Polski. Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny i możliwość wynegocjowania kursów, a także na szybkie wypłaty, co z pewnością zachęca do bliższego zapoznania się z ofertą i zarejestrowania się na stronie bukmachera.

 

Rok założenia 2011
Państwo Polska, Warszawa
Strona internetowa http://www.etoto.pl
Język polski Polski
Kontakt z obsługą w języku polskim Tak
Aktualne bonusy 100% (do 500 złotych) od pierwszej wpłaty- dopiero po dokonaniu obrotu
Metody płatności Przelewy24
Dostępne waluty PLN
Minimalny zakład 2 zł
Minimalny depozyt 1 zł

 

Ambasadorzy Etoto

Żeby jeszcze bardziej rozpropagować swoje usługi, Etoto podpisało w ostatnich latach kontrakty z znanymi polskimi piłkarzami i czołowymi dziennikarzami sportowymi. Ambasadorami bukmachera zostali:

 • Tomasz Smokowski – dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsat
 • Mateusz Borek – dziennikarz i komentator sportowy Canal+, Polsat i Eurosport
 • Michał Pol – polski dziennikarz sportowy, były redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”
 • Roman Kołtoń – współpracownik tygodnika “Piłka nożna” były redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”, komentator Canal+ i Polsat Sport
 • Tomasz Hajto – polski profesjonalny piłkarz i trener piłkarski. Wieloletni reprezentant Polski i komentator sportowy

Ambasadorzy mają za zadanie zachęcać do gry nie tylko swoim wizerunkiem, ale także ekspercką wiedzą. Z tego powodu na stronie Etoto znajdziemy liczne analizy meczów i artykuły sportowe, a także materiały video. Wszystko to jest robione po to, by uczynić obstawianie zakładów sportowych jak najbardziej przejrzystym i ułatwić nowym klientom zapoznanie się z sportową branżą.

Kontakt do etoto

W przypadku etoto.pl zdecydowanie najlepszym sposobem na kontakt z obsługą klienta jest skorzystanie z podanego na stronie adresu mailowego – [email protected] Zwykle odpowiedzi są szybkie – trzeba jednak uczciwie sobie powiedzieć, że z pewnością nie jest to najszybszy czas reakcji na maile w branży. Jako plus możemy jednak potraktować przygotowane przez bukmachera FAQ (zestaw najczęściej zadawanych pytań) – które z jednej strony pozwala szybko uzyskać odpowiedź na pytania, z drugiej strony jest napisane w sposób jasny, zrozumiały a z drugiej strony wystarczająco szczegółowy by rozwiać wiele naszych wątpliwości dotyczących problemów czy wątpliwości, z którymi mierzyli się również inny gracze na stronie tego bukmachera.

Z obsługą klienta Etoto, najlepiej skontaktować się za pomocą dostępnego na stronie live czatu. Kontakt za jego pomocą jest bardzo szybki, więc bez problemy zdobędziemy informacje na wszelkie trapiące nas problemy. Czat jest dostępny codziennie w godzinach 9:00-22:00. Jak widać, nie uzyskamy za jego pomocą żadnych informacji w godzinach nocnych. Jest jednak na to sposób. Pomoc za pomocą adresu kontaktowego e-mail ([email protected] [email protected]), dostępnego na stronie bukmachera, jest całodobowa.

 • Adres siedziby:
  E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  00- 503 Warszawa
  ul. Żurawia 8

Logowanie do etoto

Jeśli chodzi o logowanie na stronie Etoto nie powinniśmy spotkać się z żadnymi trudnościami – wystarczy podać login i hasło by przejść dalej i bezpiecznie się zalogować. Strona korzysta z protokołu https i jest certyfikowana w związku z tym nie powinniśmy mieć szczególnych wątpliwości, czy nasze dane przesyłane w momencie logowania są bezpieczne. Oczywiście w przypadku problemów z logowaniem warto skorzystać z opcji przypomnienia hasła a w przypadku braku rozwiązania skontaktować się z obsługą klienta.

Regulamin zakładów bukmacherskich etoto

Regulamin zakładów bukmacherskich Etoto znajdziemy na stronie: https://etoto.pl/sport/regulamin/ – są tam zarówno szczegóły poszczególnych promocji jak i warunki świadczonych usług. Trzeba pochwalić firmę Etoto za przygotowanie tego działu w tak łatwy i dostępny sposób – możemy znaleźć tu bez problemu regulaminy wszystkich akcji promocyjnych. W sposób bardziej uproszczony niż na stronie bukmachera przeczytacie na naszej stronie – w poniższym akapicie – o warunkach dostępnego na stronie bonusu od pierwszej wpłaty.

Licencja Etoto na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 dnia 28 Listopada 2014 roku. Otrzymanie licencji nie jest wcale takie proste i żeby ją otrzymać, bukmacher musi zadeklarować się, że będzie opłacał w Polsce podatek dochodowy o wartości 12% wartości stawki postawionej na kupon, a także posiadał siedzibę na terytorium Polski i stronę Internetową z możliwością obstawiania zakładów w języku polskim.

Każdy klient, który będzie chciał obstawiać zakłady sportowe u legalnego bukmachera musi przejść weryfikację wieku i tożsamości, a udostępnione bukmacherowi dane muszą być przechowywane w sposób bezpieczny, który uniemożliwia ewentualny ich wyciek do Internetu.

Czy Etoto zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

Tak, Etoto zakłady bukmacherskie są w pełni legalne na terenie Polski o czym świadczy powyższe zezwolenie. Jeśli chcemy więc skorzystać z usług tego bukmachera to nie grożą nam żadne konsekwencje. Ze względu na to, że bukmacher posiada licencję od Ministerstwa Finansów, zarówno wpłacone przez nas pieniądze jak i duże wygrane są bezpieczne i zostaną bezproblemowo wypłacone na nasze konto bez dodatkowych kosztów (musimy jedynie opłacić podatek w wysokości 12% od stawki kuponu oraz dodatkowe 10% od tzw. dużej wygranej. Oznacza to, że wszelkie wygrane powyżej 2280 złotych podlegają dodatkowym podatkom)


Jak założyć konto w etoto?

Z tym nie powinniśmy mieć akurat problemów – zakładanie konta jest bardzo proste – podobnie jak na każdym portalu internetowym – oczywiście jak to bywa w przypadku bukmacherów internetowych przy zakładaniu konta należy podać dość dużo danych osobowych. Podobnie też jak u konkurentów wśród polskich bukmacherów należy przesłać już przy rejestracji skan obu stron dowodu osobistego. Wymagane jest to przez Ustawę Antyhazardową, która sprawia, że polscy bukmacherzy muszą weryfikować poprawność danych swoich użytkowników a przede wszystkim ich pełnoletniość. Weryfikacja przy zakładaniu konta powoduje natomiast, że nie należy spodziewać się większych problemów przy wypłacaniu środków z Etoto.


Aplikacje mobile etoto

Etoto nie oferuje aplikacji mobilnej. Zamiast tego bukmacher zachęca do grania przez stronę internetową w wersji mini. Mimo, że brak aplikacji mobilnej z pewnością jest wadą tego bukmachera to trzeba uczciwie przyznać, że przygotowana strona w wersji mini bardzo dobrze zastępuje aplikację i pozwala na swobodne korzystanie ze strony bukmachera z urządzeń mobilnych. Strona mobilna działa bardzo dobrze na wszystkich przeglądarkach mobilnych zarówno tych instalowanych na telefonach z systemem Android jak również telefonach oraz innych urządzeniach mobilnych firmy Apple.


Wpłata i wypłata środków z Etoto

Dzięki temu, że weryfikacja danych osobowych oraz dokumentu tożsamości następuje już w momencie rejestracji – nie musimy, w przeciwieństwie do zagranicznych bukmacherów przechodzić procesu weryfikacji w momencie gdy chcemy dokonać wypłaty z naszego konta u bukmachera. Wypłaty z Etoto są realizowane sprawnie w ciągu kilku dni roboczych (w zależności od banku). Wypłaty są  realizowane na konto bankowe, którego numer należy podać w momencie przeprowadzania rejestracji na stronie Etoto.


Komunikat prawny:

Firma E-toto zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (numer zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17). Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Reklama FUKS BUMERANG