Reklama FUKS BUMERANG
402

Rejestracja konta w STS

Rejestracja u bukmachera STS jest bardzo prosta i nie zabiera wiele czasu. Wchodzimy na stronę bukmachera i w prawym górnym roku szukamy żółtego napisu o treści “Załóż konto”. Klikamy w przycisk i otwiera się nowa strona, gdzie musimy uzupełnić wszystkie niezbędne dane.

Przede wszystkim musimy podać swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz resztę danych teleadresowych takich jak kod pocztowy, ulica i numer domu oraz obywatelstwo. Koniecznie musimy podać także swój numer PESEL oraz zeskanować dowód tożsamości. Może to być np. polski dowód osobisty, paszport lub karta pobytu na terenie Polski. Dane wraz z fotokopią dokumentu tożsamości jest wymagane przez Ministerstwo Finansów, w celu potwierdzenia naszego wieku, uprawniającego nas do obstawiania zakładów bukmacherskich. Udostępnione bukmacherowi dane są w pełni bezpieczne i dobrze chronione.

W kolejnej zakładce musimy wypełnić dane konta takie jak adres e-mail, który będzie jednocześnie naszym loginem, a także bezpieczne hasło. Przy okazji rejestracji musimy podać także numer telefonu komórkowego oraz bankowego, na które będą przelewane ewentualne wygrane. Dodatkowo, dla lepszego zabezpieczenia konta, wybieramy sobie pytanie pytanie zabezpieczające i udzielamy na nie odpowiedzi. Najważniejsze, by nie zapomnieć odpowiedzi, którą podamy, gdyż jest to jeden ze sposobów na odzyskanie konta, w razie zapomnienia hasła.

Poniżej znajduje się także miejsce na kod promocyjny, który możemy znaleźć na stronach bukmacherskich. Pozwala on na uzyskanie lepszych promocji od bukmachera STS.

W trzeciej zakładce – “Potwierdzenie” musimy potwierdzić, że dane są prawidłowe, a pieniądze, którymi gramy, pochodzą z legalnego źródła, a także potwierdzić, że mamy 18 lat. Trzecia opcja jest dobrowolna i pozwala firmie kontaktować się z nami za pomocą wiadomości e-mail. Ostatni checkbox dotyczy promocji na start dla nowych graczy. Jeśli chcemy ją otrzymać, powinien być zaznaczony. Jeśli wszystkie pola są wypełnione poprawnie, klikamy na przycisk “Zarejestruj się”

Weryfikacja konta (w godzinach roboczych) trwa około 15 minut, a o pozytywnym jej zakończeniu gracz informowany jest za pomocą wiadomości e-mail.

Po rejestracji pozostaje nam tylko doładować konto. W tym celu logujemy się i szukamy napisu “Wpłata” na górze strony. Wyświetlają się nam dostępne sposoby płatności. Wybieramy nasz ulubiony i przelewamy pieniądze na konto bukmachera. Pieniądze można również wpłacać w punkcie stacjonarnym STS.

Reklama FUKS BUMERANG