Reklama FUKS BUMERANG
921

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Fortuna (efortuna.pl) to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Swoim klientom oferuje nie tylko ofertę na zakłady bukmacherskie i sporty wirtualne, ale także możliwość oglądania wielu dyscyplin sportowych całkowicie za darmo – musimy być tylko aktywnymi graczami. Brzmi ciekawie? Jak oglądać mecze na fortunie? Sprawdźmy funkcjonalność transmisji live online u tego bukmachera i przekonajmy się czy warto zakładać konto tylko po to, by obejrzeć sportowe zmagania poprzez stronę bukmachera.

Jak oglądać mecze na efortuna.pl?

Większość bukmacherów oferujących transmisję wymaga od klienta rejestracji. Nie inaczej jest w przypadku eFortuny, gdzie rejestracja to jednak tylko jeden z wymogów. Osoby, które nie posiadają konta nie mają możliwości oglądania transmisji, co jest oczywiście w pełni zrozumiałe i oczywiste, gdyż transfer dużej ilości danych kosztuje, a zyski bukmachera nie są w końcu nieograniczone. Do tego jakoś trzeba zachęcić klienta do założenia konta i obstawiania, więc pieniądze na oferty powitalne skądś trzeba wziąć. Wróćmy jednak do tematu.

W celu uzyskania dostępu do transmisji sportowych na stronie bukmachera Fortuna musimy zarejestrować konto (o ile jeszcze go nie mamy). W tym celu wchodzimy na stronę główną bukmachera i w prawym górnym rogu szukamy przycisku z napisem „rejestracja”. Klikamy w przycisk i przechodzimy na stronę, w której musimy podać swoje dane.

Zakładając konto w Fortunie nie jesteśmy zobowiązani do natychmiastowej weryfikacji naszej tożsamości, więc nie ma obowiązku przesyłania skanu dowodu osobistego lub paszportu. Usługa ta nazywa się „Konto tymczasowe” i pozwala na korzystanie z większości funkcji bukmachera, w tym korzystania z transmisji online. Po wpisaniu swoich danych (koniecznie muszą być poprawne) potwierdzamy założenie konta za pomocą linku otrzymanego na naszą skrzynkę pocztową i możemy logować się do serwisu.

Musimy pamiętać, że konto tymczasowe posiada ograniczony termin aktywności. Z usług bukmachera możemy korzystać tylko przez 28 dni i w tym czasie musimy dokonać weryfikacji naszej tożsamości. Po weryfikacji nasze konto zmienia status na stałe i możemy już bezproblemowo korzystać z wszystkich funkcji bukmachera. Warto zrobić to jak najszybciej, żeby później nie zapomnieć i nie być zmuszonym do zakładania konta jeszcze raz.

Jak włączyć transmisje sportowe w Fortunie?

W celu uruchomienia transmisji sportowych u bukmachera Fortuna jesteśmy zmuszeni do obstawienia kuponu. Fortuna zastosowała zasadę, która wymaga od gracza, by co najmniej jeden z jego kuponów był nierozliczony.

Rozwiązanie to zapewne zostanie niedługo zmienione, gdyż gracze nie są zadowoleni z tej formy ograniczania dostępu. Istnieje jednak pewien sposób na ominięcie tej blokady. Musimy znaleźć jakieś długoterminowe wydarzenie, dobre będą np. zakłady na cały sezon i obstawianie losowego typu za dwa złote, czyli minimalną stawkę. Pozwoli nam to na oglądanie meczów nawet przez kilka miesięcy, aż do momentu, kiedy nasz zakład zostanie rozliczony. Później po prostu musimy znaleźć następny długoterminowy zakład i ponownie go obstawić.

W celu uruchomienia transmisji u bukmachera Fortuna, musimy wejść na stronę https://live.efortuna.pl/ i wyszukać interesujący nas mecz. Jeśli znajduje się przy nim strzałeczka w kółku (coś na kształt standardowego przycisku play na pilotach i w programach do odtwarzania video), bukmacher prowadzi transmisję spotkania.

Jeśli chcemy, by wyświetlały nam się tylko spotkania z transmisjami, musimy znaleźć strzałkę w kółeczku znajdującą się u góry ekranu, nad listą dyscyplin sportowych. Kliknięcie jej spowoduje, że będą nam się wyświetlać tylko mecze z dostępną transmisją.

Ile kosztuje oglądanie transmisji u bukmachera Fortuna?

Jak już zostało wspomniane, transmisje u bukmachera Fortuna są darmowe, o ile jesteś aktywnym graczem. Po założeniu i weryfikacji nowego konta otrzymujemy środki, które pozwolą nam na obstawienie 10 kuponów, co przy dobrym wyborze spotkań pozwala nam na oglądanie telewizji sportowej W Fortunie nawet przez kilka lat. Jeśli mamy już konto u bukmachera, to nie dostaniemy bonusu, więc będziemy musieli wpłacić co najmniej 2 złote i obstawić za to kupon. Wtedy bukmacher umożliwi nam oglądanie swoich transmisji.

Jakie dyscypliny sportowe znajdziemy w ofercie ?

Na liście transmisji u bukmachera Fortuna znajdziemy takie dyscypliny sportowe, jak:

  • Piłka nożna (liga francuska, hiszpańska, belgijska, niemiecka itp.)
  • Tenis (większość najbardziej popularnych turniejów)
  • Koszykówka (NBA, Euroliga itp.)
  • Hokej (NHL i podobne)
  • Snooker
  • Piłka ręczna
  • Badminton
  • E-sport

Jest to tylko część transmisji sportowych dostępnych u bukmachera Fortuna. Warto śledzić regularnie ofertę, gdyż niektóre transmisje potrafią zaskoczyć.

Transmisje sportowe u bukmachera Fortuna

Usługa transmisji live u bukmachera Fortuna to porządna i dobrze działająca usługa. W ofercie znajdziemy mnóstwo ciekawych dyscyplin i atrakcyjnych meczów. Niestety, dużym zgrzytem jest konieczność posiadania co najmniej jednego nierozliczonego kuponu, jeśli chcemy uzyskać dostęp do transmisji. Znacząco utrudnia to korzystanie z serwisu.

Reklama FUKS BUMERANG