Reklama FUKS BUMERANG
568

Paymenticon u legalnych bukmacherów

Paymenticon to internetowy portfel (podobny do Skrill i Neteller) służący do wykonywania błyskawicznych i bezpiecznych transakcji finansowych w internecie. Przyjrzyjmy się bliżej temu systemowi płatności i zobaczmy co wyróżnia go na tle innych.

Co to jest Paymenticon?

Paymenticon to portfel internetowy obsługiwany przez spółkę EMP Systems Limited. Firma ta zarejestrowana jest zgodnie z prawem maltańskim (numer: C64728) i posiada siedzibę na wyspie, pod adresem Parthenon Building, Hughes Hallet Street, SLM 3141, Malta.

Organizacja Malta Financial Services Authority wydała także licencję portfelowi Paymenticon, pozwalającą na obrót elektronicznym pieniądzem na terenie kontynentu europejskiego.

Portfel Paymenticon to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Ludzie szukają prostych i szybkich metod płatności, dzięki którym będą mogli pozostać anonimowi w sieci, a ich obsługa nie będzie drogą przez mękę. Dzięki Paymenticon mamy możliwość płacenia za usługi u każdego partnera spółki, jeśli tylko posiadamy dostęp do Internetu. W przeciwieństwie do pozostałych portfeli, które znamy, Paymenticon oferuje swoim klientom nie tylko możliwość skorzystania ze swoich usług przez internet, ale także udostępnia im stacjonarne terminale, które znajdują się m.in. w, uwaga, punktach LVBet. Tym samym dowiedzieliśmy się, który z bukmacherów umożliwia swoim klientom wpłaty za pomocą tej metody płatności. Ale do rzeczy.

Terminale Paymenticon umożliwiają wpłatę i wypłatę gotówki, więc nie musimy nawet korzystać z internetowych banków, w celu wpłacenia środków do portfela. Wszystko to możemy wykonać przesiadując w punkcie LVBet i wpłacając do terminala gotówkę. Niestety, zgodnie z obowiązującymi przepisami nie ma możliwości wypłaty wygranych pieniędzy na konta inne niż bankowe, więc nie wypłacimy w ten sposób wygranych pieniędzy. 

Jak korzystać z portfela Paymenticon?

Korzystanie z portfela Paymenticon jest niezwykle proste. Musimy wejść na oficjalną stronę i założyć konto (opis procesu zakładania konta znajdzie się poniżej), na które logujemy się później przy użyciu adresu e-mail i hasła podanego przy rejestracji albo za pomocą specjalnego kodu osobistego, wraz z kodem PIN, który jest indywidualnie przypisywany do każdego użytkownika.

W przypadku założenia konta stacjonarnie otrzymujemy kupon z kodem QR. Dotyczy to rejestracji za pomocą specjalnych terminali i w lokalach. W tym drugim przypadku każdy nowy klient otrzymuje również  plastikową kartę, na której znajduje się wspomniany wcześniej kod QR i kod osobisty, a także specjalny chip, który pozwala nam na szybsze i prostsze korzystanie z naszego konta. Karta jest niezwykle podobna do znanych nam kart Visa lub Mastercard. 

Przy pomocy karty lub naszych danych logujemy się do serwisu i możemy zasilić swoje konto stacjonarnie gotówką lub za pomocą przelewów online. Nie ma więc potrzeby posiadania konta bankowego. 

Głównymi funkcjami portfela internetowego Paymenticon są przelewy wewnętrzne między portfelami w tej samej sieci, a także zewnętrzne, pomiędzy portfelem a dowolnym bankiem lub tak jak w przypadku bukmachera, w celu doładowania swojego konta w takich serwisach. Paymenticon można wykorzystać również jako konto walutowe i przechowywać na nim jedną z czterech obsługiwanych walut (złotówki, euro, funty oraz rumuńskie leje). Paymenticon możemy także wykorzystywać jako kartę prepaid. Ogółem, możliwości jest multum.

Posiadanie portfela elektronicznego w Paymenticon może całkowicie zastąpić nam konieczność posiadania zwykłego konta bankowego. Bez problemu możemy przelewać pieniądze innym posiadaczom portfeli, a także użytkownikom zwykłych kont bankowych. Każde konto Paymenticon ma swój numer IBAN, czyli numer rachunku bankowego, który pozwala na wykonywanie przelewów z i do portfela. Korzystając z Paymenticon możemy także wykonać błyskawiczne przelewy za granicę i wymieniać walutę po korzystnym kursie.

Opłaty za konto Paymenticon:

 • Założenie konta – darmowe
 • Wpłata pieniędzy – darmowe
 • Przelew miedzy portfelami – darmowe
 • Wykonanie płatności (doładowanie konta u bukmachera itp.) – darmowe
 • Wypłata gotówki – 1% kwoty (jedna wypłata tygodniowo gratis dla zarejestrowanych użytkowników)
 • Przelew na konto bankowe – darmowe

Jeśli nie używamy konta przez dłuższy czas, Paymenticon nalicza nam opłatę w wysokości 5 Euro miesięcznie za posiadanie rachunku. Pieniądze pobierane są z naszego konta, aż do momentu, gdy jego stan wyniesie 0 w dowolnej walucie. Dotyczy to wszystkich kont, na których nie wykonano żadnej akcji przez okres 12 miesięcy.

Jak założyć konto w Paymenticon?

Konto w Paymenticon możemy założyć na dwa sposoby:

 • U dystrybutora, w punkcie stacjonarnym – Do wyboru mamy możliwość otrzymania niezarejestrowanego vouchera, a także dokonania pełnej rejestracji nowego klienta, która daje nam bardzo dużo możliwości
 • Przez internet – W celu rejestracji nowego konta musimy przejść na stronę internetową portfela (www.paymenticon.com) i kliknąć przycisk „Utwórz portfel”. Do założenia konta potrzebujemy podać adres e-mail oraz hasło (co najmniej 8 znaków). Następnie musimy przejść do naszego konta pocztowego i kliknąć w link aktywacyjny. Po zalogowaniu musimy wypełnić zakładkę „Zarejestruj się” zgodnie z wymaganiami.

Paymenticon oferuje swoim użytkownikom cztery różne rodzaje kont:

 • niezarejestrowane
 • limitowane
 • standardowe 
 • rozszerzone

Od rodzaju konta zależą limity na transakcje.

Konto anonimowe (niezarejestrowane) uprawnia nas do wykonywania transakcji na łączną kwotę 500 Euro w ciągu roku.

Konto limitowane posiada ograniczenie co do ilości wypłat. Kwota wypłaty nie może przekroczyć 1000 Euro rocznie.

Konto standardowe pozwala nam na wykonywanie transakcji do kwoty 2500 Euro rocznie. W celu uzyskania konta standardowego musimy wprowadzić swoje dane osobowe i przesłać pracownikom Paymenticon skan dowodu (procedura podobna do tej znanej nam z zakładania nowego konta u bukmacherów). Dodatkowo, mamy możliwość rozszerzania tego limitu, wykonując dodatkowe weryfikacje.

Konto rozszerzone uprawnia nas do wykonywania transakcji z limitem 5000 Euro dziennie. Możemy je zdobyć po wykonaniu wszystkich wymaganych weryfikacji. 

U jakich bukmacherów wpłacimy pieniądze za pomocą Paymenticon?

Jak już zostało wspomniane, za pomocą portfela elektronicznego Paymenticon zasilimy swoje konto u bukmachera LVBet. Mimo wielu zalet usługa ta nie została doceniona przez innych bukmacherów, stąd jak na razie, jedynym bukmacherem, w którym zasilimy konto za pomocą Paymenticon jest LVBet. Na szczęście jest to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, oferujący mnóstwo atrakcyjnych promocji i bardzo dobre kursy. Jeśli chcemy zobaczyć Paymenticon w działaniu, a nie mamy jeszcze konta w LVBet, warto zdecydować się na założenie jednego i drugiego jednocześnie. Otrzymamy w ten sposób konto u nowego bukmachera, a także dostęp do ciekawego systemu płatności, który możemy od razu wykorzystać w celu doładowania naszego konta i skorzystania z licznych promocji oferowanych prze LVBet.

Ile czasu zajmuje wpłata pieniędzy do bukmachera za pomocą Paymenticon?

Przelew zajmuje zaledwie parę chwil. Musimy tylko zalogować się u bukmachera, wejść w stronę, na której znajdują się metody doładowania konta i wybrać Paymenticon jako sposób płatności. W następnym kroku logujemy się do naszego portfela i wybieramy kwotę, którą chcemy zasilić nasze konto. Zanim zdążymy się wylogować, pieniądze będą na naszym koncie. Przelewy za pomocą Paymenticon są naprawdę błyskawiczne.

Musimy jednak pamiętać, że w celu skorzystania z tej metody płatności, musimy wpierw doładować nasze konto Paymenticon. Możemy to zrobić online lub w punktach stacjonarnych, które znajdują się m.in. w lokalach bukmachera LVBet.

Ile kosztuje wpłata pieniędzy do bukmachera za pomocą Paymenticon?

Nic. Zupełnie nic. Usługa ta jest w pełni darmowa. Jeśli chcemy przelać pieniądze z portfela elektronicznego Paymenticon na nasze konto u bukmachera to otrzymamy całą pożądaną kwotę. Bukmacher LVBet nie pobiera żadnych dodatkowych opłat i prowizji od transakcji. 

Reklama FUKS BUMERANG