Reklama FUKS BUMERANG
Najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce - Top 5 firm oferujących zakłady sportowe
413

Top 5 serwisów bukmacherskich w Polsce

W Polsce zakłady sportowe już dawno zyskały status prawny. Gracze niepełnoletni mogą obstawiać zakłady na stronach internetowych w zakładach bukmacherskich. Każdy bukmacher oferuje inne warunki obstawiania: inną linię biznesową i inne oferty bonusowe. Doświadczeni gracze zalecają, aby ufać tylko licencjonowanym bukmacherom, gdyż tylko oni mogą zagwarantować przejrzyste warunki gry i bezproblemowe wypłaty.

5 najlepszych bukmacherów w polsce na 2023 rok - firmy, które oferują najlepsze warunki obstawiania.

Jak powstawał TOP zakładów bukmacherskich

Top zakłady bukmacherskie obejmuje usługi o korzystniejszych warunkach niż te oferowane przez konkurencję. Przy ustalaniu TOP firm brane były pod uwagę wszystkie czynniki wpływające na przyjazność dla użytkownika:

Szeroka linia hazardowa z przyzwoitą jakością spreadu.

Wysokie szanse.

Obecność opłacalnych bonusów dla nowych graczy.

Szybka i łatwa identyfikacja.

Odpowiednie limity i maksima.

Szybka wypłata wygranych.

Jakość linii LIVE.

Pod uwagę brane były również dodatkowe cechy serwisów: wcześniejsze wykupywanie zakładów, dostępność dodatkowych promocji, cashback, pomoc w kwestiach identyfikacyjnych.

Pierwsza piątka bukmacherów to STS, Fuksiarz, Superbet, Fortuna i Bet Fan.

STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce

STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce

 

1xStavka to jeden z największych bukmacherów internetowych w Polsce, który oferuje wysokiej jakości skład ze świetnymi kursami. Bukmacher słynie również z bonusu powitalnego, który pozwala obstawiającym wybrać własny bonus sign-up. Procedura identyfikacji odbywa się zdalnie i nie zajmuje więcej niż 10 minut. Wygraną możesz wypłacić w ciągu kilku godzin na kartę bankową lub e-portfel. Firma udostępnia aplikację mobilną oraz klienta desktopowego dla użytkowników PC.

Kolejnym atutem bukmachera jest dział statystyk, który może być przydatny do analizy nadchodzących meczów.

Fuksiarz - bukmacher dla fanów programów bonusowych

Popularny bukmacher oferuje ubezpieczenie zakładów za 100 zł każdemu klientowi tylko za rejestrację i potwierdzenie tożsamości. Nie będziesz musiał nawet zakładać lokaty. Firma może pochwalić się jednym z najlepszych serwisów bukmacherskich LIVE z transmisją na żywo i wysokimi kursami. Ważną zaletą bukmachera jest błyskawiczna wypłata na karty bankowe.

Suoer Bet - najlepszy dla zakładów LIVE

Znany bukmacher posiadający zakłady bukmacherskie w każdym większym mieście w Polsce. Serwis online jest równie dobry - znajdziesz w nim szeroki wybór linii na wszystkie topowe dyscypliny sportowe, jak i mało popularne sporty. Marże są minimalne i rzadko przekraczają 5%. Biuro bukmacherskie oferuje również duży wybór wszelkiego rodzaju bonusów i lukratywnych programów lojalnościowych.

Fortuna - szybkie wypłaty i wysokie kursy

Coraz bardziej popularny bukmacher, który w ostatnich latach szybko awansował na szczyt. Potężny bonus powitalny i warstwowy program lojalnościowy do dziś przyciąga szeroką publiczność. Firma ma dobre linie zakładów z charakterystycznym spreadem jakościowym, a także jedne z najlepszych aplikacji mobilnych w niszy zakładów. Wypłata wygranych tutaj rzadko przekracza kilka godzin.

Bet Fan - szeroki wybór zakładów bukmacherskich online

Serwis, który zawitał do Polski i od razu stał się niezwykle popularny wśród polskich graczy. Ich atrakcją jest niezwykle szeroki skład i możliwie najpełniejsze pokrycie wszystkich topowych gier. Również w Bet Fan obstawiający mogą wybrać własne bonusy, oglądać mecze na żywo i wypłacać wygrane za pomocą kilku kliknięć.

Reklama FUKS BUMERANG