Reklama FUKS BUMERANG
Najlepsze drużyny w angielskiej Premier League - kto przebije się do finału?
486

Angielska Premier League - kto wygra rozgrywki?

Angielski futbol powraca z nowym sezonem. "Crystal Palace" i "Arsenal FC" rozpoczynają 5 sierpnia kampanię w angielskiej Premier League. Już teraz nie brakuje emocji. I nie chodzi tu tylko o klasyczne starcie Manchesteru City z Liverpoolem i nie tylko o odejście lub nie Cristiano Ronaldo.

Najlepszy transfer APL i najlepszy strzelec

Duży transfer dla panujących mistrzów Anglii huczy jeszcze przed otwarciem okna transferowego w Europie. "Manchester City wygrał wyścig o Erlinga Holendra z Barceloną i Realem Madryt. Norweski wunderkind jest teraz szczęśliwy w drużynie, dla której kiedyś grał jego ojciec. Prawda, że wczesne wyniki Erlinga nie były imponujące. W meczu o Superpuchar Anglii Holland z pięciu metrów nie trafił do pustej siatki bramki Liverpoolu. Ale nikt się nie zdenerwował.

Potencjał bramkowy Hollanda jest ogromny. Erling w poprzednim sezonie zdobył 22 bramki w 24 meczach Bundesligi. 27 bramek w 28 meczach miał w poprzednim sezonie. Ehrling jest więc maszyną do zdobywania bramek, twierdząc, że jest najlepszym strzelcem otwierającego sezonu w APL. Tak uważają bukmacherzy. Norweg ma najniższy kurs wśród pretendentów do Złotego Boota na poziomie 5,00. Najbliższym prześladowcą jest Mohamed Salah. Egipcjanin jest oceniany na 5,50.

"Czy Tottenham rozerwie się w Premier League?

Kursy bukmacherów:

  • "Man City" do wygrania APL - 1,63
  • "Liverpool do wygrania APL - 3,28
  • "Tottenham" do wygrania APL - 15,0

Niesamowity sezon szykuje się dla Tottenhamu Antonio Conte. Wieczny przegrany angielskiej Premier League może być cienistym faworytem nadchodzącego sezonu. W tej chwili bukmacherzy dają kursy rzędu 15 na wygranie sezonu przez Spurs. I to jest trzeci kurs po przewidywalnym City (1,63) i Liverpoolu (3,28). Tak więc w tej chwili Tottenham jest trzecią drużyną w Anglii.

Conte i cały klub wykonali świetną pracę na rynku transferowym. Pozwolili odejść niezbyt ważnemu Stevenowi Bergweinowi do Ajaxu i Cameronowi Carter-Vickersowi do Celtiku, ale pozyskali cały skład: Risharlisona z Wolverhampton, Yvesa Bissoumę z Brighton, Jeda Spence'a z Middlesbrough i doświadczonego Ivana Perisica z Interu. Podsumowując, Conte zmontował bandę z największymi ambicjami. Nawet mistrzowskie ambicje.

Reklama FUKS BUMERANG