Reklama FUKS BUMERANG
843

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich

Fortuna oferuje swoim graczom wyjątkowo rozbudowaną ofertę zakładów. W jej skład wchodzą zarówno najbardziej popularne sporty, które cieszą się powszechnym zainteresowaniem w kraju i na świecie, jak i te, które uznawane są za zupełnie niszowe i interesują się nimi tylko najwięksi pasjonaci.

W ofercie eFortuny, pojawia się także coraz więcej zakładów e-sportowych, czyli rywalizacji profesjonalnych graczy w grach komputerowych, takich jak np. League of Legends Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, czy Fortnite. Dodatkowo mamy także możliwość obstawiania wydarzeń pozasportowych na przykład ze świata popkultury jak i polityki, więc jeśli chcemy przewidzieć, kto zostanie prezydentem Szwecji lub co stanie się w ostatnim sezonie Gry o Tron, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić to właśnie w Fortunie.

Oferta na stronie efortuna.pl

Fortuna może pochwalić się także całkiem niezłymi kursami. W większości są one na poziomie konkurencji, ale w niektórych meczach, zwłaszcza tych z oferty piłki nożnej bywają one nieco wyższe niż u pozostałych legalnych polskich bukmacherów. Szczególnie wysokie kursy trafimy w spotkaniach drużyn, które są sponsorowane przez Fortunę. Przyjemne kursy znajdziemy również w innych sportach rozgrywanych na terenie Polski, takich jak np. siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna.


Aktualna oferta bonusowa Fortuny 2020

Fortuna proponuje zarówno nowym jak i starym graczom ofertę bonusową: Bonus 40zł do depozytu.

Po dokonaniu depozytu min. 40zł każdy gracz otrzyma równowartość 40zł w punktach FPK, z których możemy korzystać tak jak środkami na koncie głównym. Więcej o promocji – tutaj

Superoferta i Hit dnia w Fortunie

Jeśli szukamy wysokich kursów, to szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dwie ciekawe oferty zwane “Superoferta” i “Hit Dnia”. W zakładkach tych znajdziemy najbardziej popularne i najciekawsze spotkania sportowe danego dnia. I co najlepsze mamy możliwość obstawienia ich po zwiększonym kursie oferowanym tylko przez bukmachera Fortuna. Kursy oferowane w tych zakładkach potrafią być większe od tego co oferuje konkurencja nawet o kilkanaście procent. Przy rejestracji możemy skorzystać z kodu promocyjnego do fortuny.

Oferta zakładów wirtualnych w Fortunie

W ofercie Fortuny znajdziemy również sporty wirtualne. Możemy obstawiać jedną z sześciu różnych dyscyplin sportowych. Rozgrywane są one w czasie rzeczywistym i dają nam możliwość śledzenia wirtualnych rozgrywek na ekranie komputera. Do dyspozycji mamy następujące dyscypliny:

  • piłka nożna
  • tenis
  • wyścigi psów
  • wyścigi samochodowe
  • wyścigi konne
  • wyścigi motocyklowe

Wyścigi pozwalają nam na zawieranie zakładów na wygraną lub konkretne miejsce zajęte przez danego zawodnika. Piłka nożna i tenis przypominają prawdziwe zakłady piłkarskie i możemy w nich obstawiać zarówno wyniki meczu, dokładne wyniki, a także ilość zdobytych bramek i punktów.

Oferta zakładów wirtualnych na stronie: https://www.efortuna.pl/pl/wirtualne_sporty/oferta/index.html

Ogromnym plusem sportów wirtualnych jest to, że rozgrywają się one przez cały dzień. Jeśli w świecie prawdziwych sportów aktualnie nie dzieje się nic ciekawego, to my wciąż możemy obstawiać. Wszyscy zawodnicy i drużyny, na które możemy obstawić swoje pieniądze posiadają własne statystyki na podstawie których szacowane są wyniki zawodów. Nic nie jest tu do końca losowe.

Przyjmowanie zakładów na wirtualne sporty jest możliwe po zakończeniu poprzedniego spotkania i kończy się na 10 sekund przed rozpoczęciem danego zdarzenia. Wszystkie wyniki meczów, które już się odbyły możemy znaleźć w historii wyników, dostępnej na stronie, więc nawet jeśli będziemy musieli odejść od komputera zanim skończy się dane dane spotkanie to będziemy mogli później upewnić się, że dany zakład został rozliczony poprawnie i wyniki się zgadzają. Obstawianie wirtualnych sportów ma jednak swój minus – nie otrzymujemy za nie  punktów FKP (programu lojalnościowego Fortuny).

Fortuna oferta na dziś

Oferta na dziś jest dostępna zawsze na:

Fortuna oferta na jutro

Natomiast ofertę fortuny na jutro możemy odszukać:

Reklama FUKS BUMERANG