Reklama FUKS BUMERANG
Poradniki
Bukmacherzy
928

Strefa typera efortuna – czyli co obstawiać u bukmachera

Strefa typera (na efortuna.pl) to niespotykana u innych bukmacherów i ciekawa inicjatywa na stronie Fortuny, która oferuje swoim graczom możliwość szybkiego dzielenia się aktualnymi typami, oraz kopiowanie ruchów najlepszych typerów. Jeżeli nie masz jeszcze konta a efortuna, tutaj znajdziesz informację przydatne przy rejestracji: Fortuna kod promocyjny. Jak obstawiać przy pomocy strefy typera – o tym w artykule:

Co to jest strefa typera?

Strefa typera, to po prostu czat, ale taki – na którym możemy w łatwy i szybki sposób dzielić się naszymi typami oraz podglądać typy innych użytkowników, co może być pomocne jeżeli aktualnie poszukujemy najlepszych wydarzeń do naszego kuponu.

W strefie typera możemy zamieszczać swoje opinie dotyczące kuponów, a także pokazywać innym typerom zakłady, które obstawiamy. Jest to znakomite miejsce, żeby nabrać doświadczenia w obstawianiu i sprawdzić, na czym najczęściej wygrywają gracze z większym doświadczeniem.

Przejdź do strefy typera – klik

Jest to także dobre miejsce, żeby nawiązać interesujące kontakty i zdobyć znajomych o podobnych do nas zainteresowaniach.

Strefa Typera
Strefa typera na stronie efortuna.pl

Co obstawiać u bukmachera [ProTIP] – czyli wyszukiwanie kuponów najlepszych typerów

Z drugiej strony, oprócz udostępniania naszych kuponów i konsultowania ich na forum, możemy podpatrywać kupony innych graczy lub wybranych typerów, co może okazać się bardzo pomocne w wybraniu zdarzeń przy pomocy bardziej doświadczonych graczy.

Aby wyszukać kupony gracza którego postrzegamy jako dobrego typera wystarczy korzystać z wyszukiwarki po lewej stronie – gdzie wybieramy opcję „użytkownicy” i wpisujemy nick znanego nam już typera (podpowiedź: przy czym wielkość liter nie ma znaczenia). Po wyszukaniu po nicku, otrzymujemy historie wszystkich obstawionych kuponów wybranego typera:

Wyszukiwanie użytkowników w strefie typera
Wyszukiwanie użytkowników w strefie typera

Jeżeli znajdziemy ciekawy dla nas kupon możemy skorzystać opcji jego szybkiego skopiowania:

kopiowanie kuponu w strefie typera

Czy taki sposób działa? Owszem – na początku trzeba się zaznajomić z interfejsem strony, ale już po kilku chwilach można się doszukać bardzo ciekawych kuponów. Znacznie ułatwia to zielony znaczek przy kuponach którym oznaczone są konkretne wygrane zakłady:

Oczywiście przeglądanie wygranych kuponów nie daje możliwości ich odtworzenia, ale dzięki tej opcji mamy możliwość wyselekcjonowania wybranych graczy i obserwowania ich dalszych ruchów do przyszłej analizy.

Udostępnianie typów w strefie typera

Niewątpliwie największą zaletą strefy typera jest możliwość szybkiego udostępniania naszych typów innym graczom aby mogli ocenić nasz kupon. Aby to zrobić wystarczy wejść na nasz kupon i kliknąć „Udostępnij w Strefie Typera” (patrz poniżej):

opcja udostępniania w strefie typera

Strefa kibica Fortuny

Strefa typera nie jest jedynym ukłonem w stronę graczy od efortuny. Typerzy dostali w swoje ręce także bardzo ciekawy dział nazwany Strefą Kibica.

Znajdziemy w niej mnóstwo informacji o meczach, które się odbyły lub dopiero się odbędą, a także statystyki i analizy. Trafimy tu także na porady dotyczące obstawiania, możemy również podejrzeć archiwalne kupony, które zostały obstawione przez graczy korzystających z usług Fortuny.

Strefa typera w aplikacji mobilnej Fortuny

Strefa typera jest dostępna również w aplikacji mobilnej Fortuny. Możliwość dyskusji poprzez aplikację otwiera się w momencie zalogowania do aplikacji:

Reklama FUKS BUMERANG