Reklama FUKS BUMERANG
TOP
Bukmacherzy
425

Wpłaty do bukmacherów w Polsce

Metody wpłaty do bukmacherów w Polsce są szeroko dostępne i jest ich całkiem sporo. Do najpopularniejszych metod możemy zaliczyć:

Bukmacherzy, oferujący możliwość obstawiania zakładów przez Internet, pozwalają swoim graczom na dokonywanie wpłat i wypłat zarówno przy użyciu szybkich metod płatności jak i tradycyjnych przelewów bezpośrednio z banku.

Sposobów na zasilenie konta u bukmacherów jest wiele. Niektóre z nich, takie jak szybkie przelewy czy wpłaty kartą znajdziemy niemalże u każdego bukmachera, inne natomiast dostępne są tylko u nielicznych. Przyjrzyjmy się dokładniej jakie możliwości mamy.

Metody wpłat u bukmacherów w Polsce

Skrill

skrill logo

Skrill (kiedyś Moneybookers) to jeden z najpopularniejszych na świecie portfeli elektronicznych. Swego czasu służył polskim gaczom, przede wszystkim do wpłacania pieniędzy na konta zagranicznych bukmacherów. Obecnie jest to już jednak nielegalne i korzystanie z witryn, które nie zdobyły licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski, może przysporzyć licznych kłopotów.

Polscy bukmacherzy zdecydowali się jednak wykorzystać ogromną popularność Skrilla i wprowadzili go do swojej oferty, jako jedną z metod płatności. Przelewy za pomocą tego portfela elektronicznego są błyskawiczne i można je wykonać w przeciągu kilku sekund. Pieniądze za pomocą Skrill.com można wpłacać do bukmacherów poniżej:

  • eFortuna.pl (minimalna wpłata: 200zł, prowizja: 0zł)
  • Totolotek.pl (minimalna wpłata 1zł, prowizja 0zł)
  • LvBET.pl (minimalna wpłata: 40zł, prowizja 0zł)
  • STS.pl (minimalna wpłata: 20zł, prowizja 0zł)

Wpłaty przez Skrill do bukmacherów w Polsce są darmowe, a minimalne kwoty wpłaty są dosyć zróżnicowane bo zaczynają się od 1zł (Totolotek) i kończą na 200zł (Fortuna). U wszystkich bukmacherów czas realizacji transakcji to zaledwie kilkanaście sekund (czyli w praktyce środki z wpłaty mamy oda razu na koncie u bukmachera)

Paysafecard

Paysafecard to elektroniczna metoda płatności, umożliwiająca płacenie za usługi za pomocą kart przedpłaconych, które kupić można w większości kiosków i większych sklepów na terenie Polski.

Listę dystrybutorów możemy znaleźć na oficjalnej stronie Paysafecard (wyszukiwarka punktów znajduje się tutaj ). Wpłacanie pieniędzy za pomocą tej metody jest w pełni bezpieczne i szybkie, a przede wszystkim anonimowe. Kupując kartę, nie musimy podawać swoich danych osobowych. 

Przelewanie pieniędzy z karty na konto bukmachera również jest anonimowe. Żeby wykonać transakcję musimy tylko podać 16-znakowy kod PIN, który znajduje się na karcie.

Wpłaty za pomocą Paysafecard do bukmacherów dokonamy na stronach:

platność przez safecard u bukmachera

Aby wpłacić środku u niektórych bukmacherów przez paysafecard, należy w pierwszej kolejności wybrać metodę dotpay. Dopiero w kolejnym kroku możemy wybrać paysafecard z zakładki “Portmonetki elektroniczne”

Paymenticon

Paymenticon to platforma pozwalająca na wykonywanie transakcji online. Jest to znakomita opcja dla osób, które nie lubią podawać swoich danych w Internecie, gdyż założenie konta z limitem do 500 Euro nie wymaga podawania żadnych informacji o sobie. Na chwilę obecną z usług wpłat przez Paymenticon korzysta tylko bukmacher LVBet. Więcej na temat wpłaty do bukmachera przez paymenticon.

Paypall

Często poszukiwaną metodą wpłaty środków do bukmacherów jest Paypall.  Jeżeli interesuje Cięta możliwość, niestety nie mamy dobrych wieści – aktualnie żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie oferuje zasilenia konta przez Paypall.

Wpłata do bukmachera przez Dotpay, PayU, tPay, Przelewy24

Najbardziej popularna metoda przelewów pieniężnych. Takie serwisy jak PayU, Tpay, Przelewy24 i Dotpay pozwalają nam na natychmiastowy transfer naszych pieniędzy z konta bankowego gracza na jego konto u bukmachera. Wymienieni wyżej operatorzy obsługują ponad 30 banków, więc zapewne każdy znajdzie na tej liście miejsce, w którym trzyma pieniądze. Żaden z pośredników nie pobiera od nas prowizji, więc jest to darmowa i bezpieczna metoda płatności. Dodatkowo, tego typu przelewy akceptują wszyscy legalni bukmacherzy działający na terenie Polski.

Karty debetowe i kredytowe

Karty to drugi najbardziej popularny sposób na wpłacanie pieniędzy na konto bukmachera. Wpłaty za pomocą kart są w pełni bezpieczne, a w dodatku środki transferowane są w sposób błyskawiczny. Przelane w ten sposób pieniądze, pojawiają się na naszym koncie u bukmachera w przeciągu kilkunastu minut.

Walutę możemy wpłacać przy użyciu karty kredytowej lub debetowej MasterCard i Visa. Żeby dokonać przelewu musimy podać numer karty, dane posiadacza oraz 3-cyfrowy kod weryfikacyjny CVC znajdujący się na odwrocie karty. Płatność za pomocą tej metody jest obsługiwana przez większość polskich bukmacherów.

Tradycyjny przelew bankowy

Nieco zapomniana, ale wciąż dostępna u większości bukmacherów, opcja. Zwykły przelew bankowy pozwala na transfer pieniędzy z konta bankowego na konto gracza. Niestety, przekazanie środków w ten sposób może trwać nawet kilka dni. Z tego powodu nie jest to to zbyt popularna opcja. Dodatkowo, niektóre banki mogą żądać prowizji za tego typu przelewy. Jeśli jednak nie zależy nam na czasie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z tej możliwości.

Blik

Blik to jedna z najnowszych metod płatności. Do zrealizowania transakcji potrzebna jest specjalna aplikacja mobilna banku, w którym mamy konto. Wpłaty środków za pomocą Blika są bardzo szybkie i polega tylko na wpisaniu kwoty, którą chcemy przetransferować na konto bukmachera i wygenerowaniu jednorazowego kodu weryfikacyjnego i zaakceptowaniu płatności.

Pieniądze trafią na nasze konto w ciągu kilku sekund. System Blik nie jest obecnie jeszcze zbyt popularny wśród polskich bukmacherów. Znajdziemy go tylko w serwisie LVBet i Fortuna. Pozostali organizatorzy zakładów wzajemnych pracują nad wprowadzeniem tego systemu do swojej oferty.

Neteller

Podobnie jak Skrill, Neteller.com to popularny portfel elektroniczny. Transakcje za jego pomocą są błyskawiczne, więc wystarczy kilka minut i pieniądze znajdą się na koncie bukmachera. Neteller oferuje swoim klientom kilka ciekawych opcji, m.in. system lojalnościowy, umożliwiający zbieranie punktów, które można później wymienić na nagrody rzeczowe. Obecnie płatność za pomocą Netellera umożliwia tylko bukmacher STS.

Płatność w punkcie stacjonarnym

Większość bukmacherów umożliwia również wpłacanie pieniędzy w swoich punktach stacjonarnych. Choć z pozoru może się to okazać mało wygodne, gdyż wymaga wyjścia z domu i wizyty w lokalu, to gracze lubią korzystać z tej metody. Pieniądze w ten sposób wpłaca się bardzo szybko, a bukmacherzy nie pobierają za ten typ transakcji żadnych opłat.

Reklama FUKS BUMERANG