Forbet

№7
miejsce
ocena użytkownika
+2
metody płatności
 • 1200 złZakład bez ryzyka
 • do 2080 złOd 2 depozytu
3000 zł 3350 zł
Plusy
szybkie wypłaty
niezłe kursy
legalny bukmacher
okresowa promocja na grę bez podatku
Minusy
konieczność przesłania dowodu
 

forBET Zakłady Bukmacherskie to firma, która na rynku zakładów wzajemnych działa od 2016 roku, ale jest już całkiem dobrze rozpoznawalna. Dzieje się tak za sprawą bogatej oferty, ale również dzięki wsparciu polskiego sportu. ForBET aktualnie jest sponsorem głównym klubów piłkarskich takich jak: ŁKS Łódź czy Śląsk Wrocław, ale również sponsorem tytularnym klubu żużlowego forBET Włókniarz Częstochowa. ForBET swoimi działaniami wspiera również sekcje Legii Warszawa (tenis, hokej, fight club, cycling club, run club, rugby, judo), a także kluby piłkarskie z niższych lig polskich. ForBET (zamiennie na iforbet) swoją działalność bukmacherską online prowadzi przez stronę iforbet.pl

Forbet, do 2018 roku nie prowadził także punktów stacjonarnych. Obstawianie zakładów było możliwe wyłącznie online przez stronę: www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie

Oferta na iforbet.pl oraz sposób prowadzenia działalności powodują, że opinie, które można znaleźć na temat tego bukmachera są prawie zawsze pozytywne i zachęcają do skorzystania z oferty tego bukmachera, tym bardziej że jest to jeden z nielicznych legalnych bukmacherów w Polsce.

Ciekawe są także kursy oferowane przez tego bukmachera – są one dość wysokie i faktycznie całkiem konkurencyjne w porównaniu do innych bukmacherów w Polsce. Nie ma również żadnych sygnałów by bukmacher ten miał jakieś problemy z wypłacalnością czy w jakikolwiek sposób utrudniał dokonywanie wypłat ze swoich kont.

Ambasadorami marki są: Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz, Andrzej Fonfara, Bożydar Iwanow.

 

Rok założenia KRS od 2008 - zakłady od 2016
Państwo Polska, Warszawa
Strona internetowa www.iforbet.pl
Język polski Polski
Kontakt z obsługą w języku polskim Tak
Aktualne bonusy Wirtualne poniedziałki, środy bez podatku, czwartkowy reload
Metody płatności DotPay, PayU, Tpay, przelew bankowy, karta kredytowa
Dostępne waluty PLN
Minimalny zakład 1 zł
Minimalny depozyt 1 zł

 

Kontakt do forBET

Bukmacher umożliwia kontakt poprzez podstawowy adres email: [email protected] Oprócz tego do dyspozycji graczy jest również czat, oraz telefon (dostępne w godzinach 6:00-22:00) Zdecydowanie najszybsza metodą kontaktu – jak to zwykle jest w tej branży jest czat online. Radzimy z niego korzystać w pierwszej kolejności, dopiero gdy wszyscy konsultanci są zajęci bądź potrzebujemy zgłosić jakiś problem poza godzinami funkcjonowania czatu możemy skorzystać z kontaktu przez email. Niestety w godzinach wieczornych kontakt również drogą mailową często wymaga dłuższego oczekiwania na odpowiedź – w ciągu dnia natomiast działa to u tego bukmachera dość sprawnie.

 • Adres siedziby:
  forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  ul. Krolewska 18
  00-103 Warszawa

Według powszechnie panujących opinii – każde zapytanie wysłane pod ten adres nie jest długo pozostawiane bez odpowiedzi. Czat aktywny na stronie online to praktycznie natychmiastowe rozwiązanie swojego problemu, lub uzyskanie błyskawicznej odpowiedzi na zadane pytanie. Dodatkowo, osoby które uważają, ze będą w stanie samodzielnie odpowiedź na swoje pytanie, mogą skorzystać z zakładki POMOC, która jest swojego rodzaju FAQ, w którym znajdzie się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Logowanie do forBET

Logowanie do serwisu bukmacherskiego forBET jest bardzo proste i nie wymaga większego komentarza. Po założeniu konta na stronie iforbet.pl dysponujemy loginem oraz hasłem, które należy podać aby zalogować się do serwisu. Oczywiście w przypadku gdy zapomnimy nasze hasło, zawsze możemy skorzystać z opcji przypomnienia go poprzez przysłanie linku do zmienienia hasła na podany przy rejestracji adres email.

Regulamin zakładów bukmacherskich forBET

Regulamin na stronie forBET można znaleźć w zakładce pomoc na stronie głównej. Znajdziemy tam zarówno regulaminy dotyczącego ogólnego korzystania z usług forBET jak również warunki konkretnych ofert oraz bonusów.

Czy forBET jest legalny w Polsce?

Forbet jest całkowicie legalnym bukmacherem w Polsce, który swoje usługi świadczy na podstawie licencji wydanej na podstawie zezwolenia Ministra Finansów, o numerze PS4.6831.10.2016. Spółka funkcjonuje zgodnie z Ustawą z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych i zgodnie z regulaminem wzajemnych zakładów bukmacherskich. Forbet jest pod ścisłą kontrolą i każdy użytkownik platformy online może być pewny, że korzystając z usług Forbet ma gwarancję bezpieczeństwa finansowego. W przypadku konkurencji – najczęściej tej zza granicy – tak naprawdę nie można być do końca pewnym o losy swojego depozytu. Zagraniczne firmy bukmacherskie rządzą się często innymi prawami. Często nie można także zlokalizować ich siedziby. Natomiast Forbet posiada centralę w stolicy kraju – Warszawie.

ForBET (lub iforbet) to dawniej firma firma Casino Games Sp. z o.o., która otrzymała zezwolenie od Ministra Finansów RP 4 maja 2016 roku. Numer zezwolenia to: PS4.6831.10.2016. Ponieważ firma otrzymała poniższe zezwolenie forBET jest w pełni legalnym bukmacherem.

Opis do grafiki: forBET jest wpisany na stronie Ministerstwa Finansów jako szósta z firm, która uzyskała zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych. Jest to oficjalne potwierdzenie, że jest jednym z legalnych bukmacher w Polsce.

Dlaczego to takie ważne? W grudniu 2016 roku, Prezydent Polski podpisał się pod nowelizacją ustawy hazardowej. Zmiana, która weszła w życie w kwietniu 2017 roku spowodowała, że wszystkie nielegalnie działające firmy bukmacherskie otrzymały zakaz prowadzenia działalności online na terenie Polski. Wszystkie strony, które te firmy udostępniały zostały zablokowane. Od tego momentu, aby zgodnie z prawem prowadzić działalność bukmacherską, wszystkie firmy muszą posiadać odpowiednią licencję upoważniającą do prowadzenia działalności. W Polsce aktualnie funkcjonuje kilkanaście legalnych firm bukmacherskich. Forbet jest jedną z nich. Korzystanie i przyznanie licencji na prowadzenie tego typu działalności wiąże się z kilkoma obostrzeniami. Jednym z nich jest regularne odprowadzanie 12 procentowego podatku od obrotu działalności. Samo uzyskanie licencji jest odpłatnie i wynosi niespełna pół miliona polskich złotych.

ForBET rejestracja konta

Rejestracja konta w forBET nie zajmie nam z pewnością więcej niż 5 minut. Podobnie jak u innych polskich bukmacherów musi podać przy rejestracji nasze dane osobowe (zarówno dane osobowe, adres zamieszkania jak i numer konta bankowego, jest to obowiązkowe i nie znajdziemy w Polsce zakładów bukmacherskich gdzie przejdziemy rejestrację bez podania tych danych). Tak jak u innych polskich bukmacherów konieczne jest przesłanie skanu dowodu osobistego. Jest to wymóg licencyjny dla wszystkich bukmacherów aby zapewnić, że konta nie są fałszywe natomiast użytkownicy zakładów bukmacherskich są pełnoletni.

Aby zarejestrować konto w forBET należy:

 1. Przejść na stronę główną forBET: iforbet.pl i kliknąć w zielony przycisk rejestracja (po lewo od logowania)
 2. Następnie należy podać adres email, nazwę użytkownika i hasło którego będziemy używać do logowania.
 3. Kolejnym krokiem rejestracji w forBET jest podanie danych osobowych jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres.
 4. W ostatnim kroku podajemy datę urodzenia, dane dotyczące dokumentu tożsamości, numer pesel, skany dowodu tożsamości, numer konta bankowego
 5. Po rejestracji przechodzimy do skrzynki pocztowej podanej w pierwszym kroku i klikamy w linka aktywacyjny.

Rejestracja konta z forBET jest intuicyjna więc nie powinno być problemów z jej ukończeniem.

Opis do grafiki: rejestracja na stronie iforbet.pl

Aplikacja mobilna forBET

iforBET oferuje już aplikację mobilną zarówno na system iOS jak i na androida

Aplikacja forBET na Androida

Aplikacja iforBET na adroida, nie jest aktualnie dostępna sklepie Google Play, ale można ją pobrać ze strony bukmachera: iforbet.pl

Aplikacja forBET na iOS

Aplikacje forbet na systemy firmy apple można pobrać ze strony iTunes lub z App store po wyszukaniu hasła “iforbet” (Jeżeli wpiszemy “forbet”, możliwe że nie znajdziecie aplikacji). Możemy również skorzystać ze strony mobilnej: iforbet.pl (kliknij aby przejśc do strony mobilnej) i tam pobrać aplikację.

Czy Forbet oferuje cashback?

Nawet w przypadku nietrafionego typu, bukmacher Forbet przewiduje zwrot części środków. Taka usługa nazywana jest cashbackiem. Część środków z nietrafionego zakładu nie przepada, lecz wraca na konto i pozwala na dalszą grę. Cashback jest oferowany każdego miesiąca (chociaż obecnie ta usługa jest zawieszona). Usługa obejmuje okres dwóch tygodni – zazwyczaj od 1 do 14 dnia danego miesiąca i następnie, analogicznie od 15 do 28 dnia.

Minimalną kwotą zwrotu jest 5 złotych, a maksymalną 700 złotych. Tego rodzaju bonus jest aktywny w ciągu 30 dni od daty jego uzyskania. Dodatkowo, przyznane środki są poddane czterokrotnemu obrotowi z kursem całkowitym minimum 2.0.

Wpłata i wypłata środków z Forbet

Wypłata środków przebiega bardzo sprawnie. Wynika to oczywiście głównie z faktu, że iforBET, podobnie jak i inni polscy bukmacherzy dokonuje weryfikacji użytkowników już podczas rejestracji – nie podczas wypłaty tak jak zagraniczni bukmacherzy (gdzie pierwszy przelew zazwyczaj od kilku dni do tygodnia)

Nie ma wątpliwości, że dodatkową korzyścią jest to, że możemy wypłacać pieniądze bezpośrednio na polskie konto bankowe – nie będziemy mieli przez to problemów z Izbą Celną czy Urzędem Skarbowym tak jak w przypadku zagranicznych bukmacherów. Nie będziemy mieli zatem z pewnością problemów z prawem grając na forBET – a korzystając z okresowych promocji nie ponosimy z tego tytułu żadnych kosztów bo możemy dostać od bukmachera premię w wysokości podatku, który normalnie byśmy musieli zapłacić.


Firma Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów (numer zezwolenia: PS4.6831.10.2016). Udział w nielegalnych grach hazardowych moze stanowic naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Reklama FUKS BUMERANG