Totalbet

№10
miejsce
ocena użytkownika
+2
metody płatności
 • do 5000 złOd depozytu
 • 200 złZakład bez ryzyka
 • 35 złFreebet bez depozytu
5230 zł 5240 zł

Totalbet pojawił się na rynku na początku roku 2018, kiedy to firma Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych otrzymała licencję na prowadzenie działalności gospodarczej mającej na celu między innymi przyjmowanie zakładów bukmacherskich. Od stycznia Totalbet posiadał licencję jedynie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich tylko w punktach stacjonarnych. Po  dopełnieniu wszelkich formalności otrzymał zgodę na prowadzenie zakładów bukmacherskich online i 2 lipca wystartował ze swoją ofertą internetową, umożliwiając graczom obstawianie także w internecie. Uzyskanie licencji na prowadzenie działalności także w Internecie, sprawia, że Totalbet staje się poważnym graczem na rynku i być może w długim terminie będzie w stanie konkurować z największymi takimi jak Totolotek, STS czy Fortuna.

Właścicielem firmy Totalbet jest Zbigniew Benbenek, czyli biznesmen odpowiedzialny m.in. za takie marki jak „Super Express”, „Radio Eska”, „Radio Wawa” czy czasopismo „Murator”. Siedziba bukmachera znajduje się w Warszawie na ulicy Jubilerskiej 10. Bukmacher ten otrzymał licencję na prowadzenie zakładów w Internecie w marcu 2018 roku. 

Totalbet zrzeszony jest w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych, czyli grupie, która ma na celu dostarczanie odbiorcom wiedzy, rozrywki, informacji i porad za pomocą wszystkich dostępnych kanałów dystrybucji. 

Kontakt do Totalbet

Totalbet przygotował dla swoich klientów, kilka kanałów kontaktu. Najbardziej popularne i przydatne to: czat online, kontakt telefoniczny, email. Trzeba tutaj niestety zauważyć, że jeśli chodzi o kontakt Totalbet niestety nie jest zbyt dobrze przygotowany. Być może w pierwszych dniach działalności zainteresowania zakładami na tej stronie przerosło oczekiwania stąd tak długie czasy oczekiwania na odpowiedzi. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia zdecydowanie najlepszym kanałem kontaktu jest telefoniczny. Na czacie online na udzielenie odpowiedzi przez konsultanta czeka się około pół godziny za każdym kolejnym pytaniem. To zdecydowanie nie umożliwia prowadzenia rozmowy ani wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości. Co zaskakujące w tej sytuacji kontakt telefoniczny działa bardzo sprawnie – telefon zwykle jest odbierany za pierwszym razem a osoby na infolinii są kompetentne i pomocne.

 • Adres:
  Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
  ul. Jubilerska 10
  04 – 190 Warszawa
 • ✉ e-mail: [email protected]
 • ☎ telefon: – + 48 22 611 61 71
 • Strona internetowa: totalbet.pl

Czy Totalbet jest legalny?

Tak, Totalbet to bukmacher, który jest legalny w Polsce. W roku 2018 zakłady Totalbet uzyskały pozwolenie Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej na prowadzenie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. Pozwolenie o numerze PS4.6831.15.2017 jest ważne od 22.03.2018 przez 6 lat. Możemy zatem korzystać z oferty Totalbet bez obaw, że skontroluje nas Urząd Skarbowy i będą wynikały z tego jakieś problemy. Wszystko jest w 100% legalne.

Warto pamiętać, że gra u bukmachera Totalbet jest w pełni bezpieczna i nie grożą nam z tego powodu żadne konsekwencje. Zarówno nasze dane jak i wpłacone na konto bukmachera pieniądze są dobrze chronione, więc nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się obstawianiem zakładów sportowych. 

Rejestracja konta w Totalbet

Totalbet jako jeden z pierwszych polskich legalnych bukmacherów wprowadził opcję uproszczonej rejestracji. Oznacza to w praktyce, że przy rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe takie jak:

 • imię,
 • nazwisko,
 • adres,
 • kod pocztowy.

Nie trzeba w przeciwieństwie do procesu rejestracji u konkurentów od razu przesyłać skanu dowodu osobistego czy innego dokumentu tożsamości. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ta częściowa rejestracja nie daje nam pełnych praw do korzystania z serwisu. Przed dokonaniem pełnej weryfikacji (z użyciem dokumentu tożsamości) nie możemy korzystać z wypłat, możemy stawiać zakłady jedynie za ograniczone kwoty i nie możemy korzystać z innych drobniejszych funkcji. Mimo tego nie powinno to być jednak problemem dla drobnych graczy. Po zakończeniu gry i chęci wypłaty środków można po prostu dokonać pełnej weryfikacji (mamy na to 90 dni od czasu pierwszej uproszczonej rejestracji). Pamiętajmy jednak o tym, że warto się zweryfikować aby otrzymać freebet 25 złotych. Dodatkowo w przypadku gdy mamy wątpliwości czy nasze konto przejdzie poprawnie weryfikację, warto poczekać z wpłatą do momentu gdy będziemy mieli pewność, że nasze dokumenty zostaną faktycznie zaakceptowane.

Metody płatności w  Totalbet – wpłaty i wypłaty

Wpłaty w Totalbet

Totalbet zdecydował się na współpracę w zakresie wpłat z dwoma największymi pośrednikami na rynku: PayU i Dotpay. Ta kombinacja pozwala nam na wpłatę pieniędzy na konto gracza w zasadzie w dowolny sposób. Możemy zrobić to korzystając z karty kredytowej, z karty debetowej, za pomocą przedpłaty, wpłaty przelewem błyskawicznym bezpośrednio z konta czy BLIK-iem. Po tym względem Totalbet zdecydowanie oferuje swoim klientom bardzo duży wybór, co wpływa na pozytywny odbiór tego bukmachera przez graczy. Dodatkową zaletą – szczególnie w porównaniu do zagranicznej konkurencji – jest fakt, że za wpłaty nie są pobierane żadne prowizje. Prowizji nie ma także w przypadku wpłaty środków za pomocą karty kredytowej – w tym przypadku należy jednak wziąć pod uwagę możliwość, że prowizję pobierze bank wystawiający kartę. To czy tak się stanie warto wcześniej sprawdzić w taryfie opłat i prowizji banku, z którego korzystamy.

Wypłaty w Totalbet

Podobnie jak inni legalni bukmacherzy, obecni na polskim rynku Totalbet oferuje jedynie wypłaty na konto bankowe. Niestety nie mamy tutaj do wyboru innych opcji i bez względu na metodę wpłaty pieniądze otrzymamy na konto bankowe. Niestety Totalbet nie ma tu za bardzo pola manewru, tego typu metoda wypłaty to jeden z wymogów licencyjnych stawianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Z drugiej strony, trzeba uczciwie przyznać, że wypłata na konto bankowe to dla wszystkich tak naprawdę najwygodniejszy sposób otrzymania potencjalnej wygranej w przypadku gdy są to środki w pełni legalne i opodatkowane. Zupełnie inaczej było w przypadku bukmacherów o wątpliwej legalności, gdzie gracze chętnie wypłacali pieniądze na karty prepaidowe czy do portfeli elektronicznych.

Warto podkreślić także fakt, że wypłaty są realizowane bez pobierania dodatkowych prowizji. To dopiero początek działalności bukmachera i trudno jeszcze powiedzieć jak szybko realizowane będą wypłaty – z pewnością jednak inicjalne wypłaty trwają dłużej niż w przypadku liderów na rynku. Pamiętajmy także o tym, że choć obstawiać możemy już po dokonaniu uproszczonej rejestracji, wypłaty dokonamy dopiero po tym jak bukmacher zweryfikuje nasz dowód osobisty.

Totalbet – opinie

Podsumowując TotalBet to z pewnością firma o bardzo dużym potencjale marketingowym i ciekawą ofertą, która z pewnością może sprawić, że bukmacher ten najpierw pojawi się w świadomości polskich graczy zakładów bukmacherskich. Później ma szanse stać się jednym z liderów na rynku. Firma Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych to z pewnością potentat na rynku medialnym, którego stać będzie na to by odpowiednio wypromować swój nowy projekt. Widać to już na samym początku działalności. Firma zaliczyła mocny start z dużą liczbą nowych rejestracji. Z pewnością silnym bodźcem zachęcającym do rejestracji na stronie będzie niezły bonus powitalny, stanowiący ciekawą alternatywę do najlepszych bonusów na rynku. Dobra jest także oferta – zarówno jeśli chodzi o liczbę dostępnych zdarzeń do obstawienia (zarówno standardowo jak i live) ale także jeśli chodzi o wysokość kursów. W Totalbet dobrze korzysta się przede wszystkim z oferty live, która jest dobrze zwizualizowana i dzięki temu, zdarzenia na żywo obstawia się bardzo intuicyjnie.

Nie da się jednak też ukryć, że w Totalbet jest jeszcze wiele niedociągnięć. Część, takie jak długi czas oczekiwania na obsługę w czacie na żywo, można zrzucić na fakt, że jest to początek działalności i z pewnością wielu nowych graczy ma wiele pytań. Podobnie jest na przykład z problemami z logowaniem na stronie (długi czas oczekiwania na zalogowanie się). Niestety są też pewne wady, których bukmacherowi nie będzie już tak łatwo wyeliminować. W niektórych miejscach na przykład przy dokonywaniu wpłat czy wizualizacja kuponu po dodaniu kilku zdarzeń, ewidentnie niedopracowane są interfejsy użytkownika.  Nie są one przejrzyste i mocno utrudniają korzystanie ze strony. Na pochwałę pod względem technicznym zasługuje natomiast wersja mobilna, zachowująca funkcjonalność strony webowej.

Reklama FUKS BUMERANG