Reklama FUKS BUMERANG
Fortuna - opinie o bukmacherze, aplikacji, bonusach, ofercie
613

Opinie o Fortunie (efortuna.pl)

Opinie o Fortunie znalezione w Internecie są różne, należy jednak spojrzeć na nie z przymrużeniem oka. Dlaczego? W Internecie opinie wygłaszają głównie osoby, którym się coś nie podoba, podczas gdy osoby, które są zadowolone, po prostu siedzą cicho i korzystają z usług bukmachera, nie czując potrzeby szukania informacji odnośnie tego co sądzą o nim inni gracze.

Opinie o bukmacherze są z tego powodu dość mocno podzielone. W Internecie możemy znaleźć zarówno te negatywne jak i pozytywne. Natomiast warto podkreślić że tych drugich jest więcej, co w porównaniu z innymi legalnymi bukmacherami w Polsce – stanowi bardzo dobry wynik, gdyż w większości przypadków znajdziemy głównie negatywne opinie. Oznacza to, że usługi oferowane przez bukmachera Fortuna są najlepiej oceniane ze wszystkich bukmacherów dostępnych na terenie Polski.

Poniżej zamieszczamy zestawienie opinie o Fortunie z różnych źródeł, aby dać w miarę obiektywny obraz  sytuacji.

Fortuna opinie o aplikacji mobilnej

Opinie o aplikacji Fortuny na telefonach marki Apple są bardzo dobre. Średnia ocen na postawie ponad 500 głosów to 4,6, czyli bardzo wysoka.

Fortuna opinie aplikacja

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna jest przykładem tego, jak powinny wyglądać aplikacje na smartfony i tablety. Z aplikacji skorzystać mogą użytkownicy telefonów z systemem Android i iOS. Za pomocą telefonu możemy bezproblemowo obstawiać mecze i śledzić ich wyniki.

Otrzymujemy również dostęp do szczegółowych statystyk, które uwzględniają naprawdę wiele zmiennych. Mamy również dostęp do transmisji na żywo, możemy wpłacać i wypłacać pieniądze i wykonywać niemal wszystko, co na standardowej stronie.

Opinie o aplikacji mobilnej Fortuna są naprawdę dobre, a użytkownicy mogą być zadowoleni prostotą obsługi i czytelnością. Inni bukmacherzy powinni brać przykład z tego, co oferuje nam Fortuna. 

Opinie o bonusach od Fortuny

Bukmacher Fortuna oferuje kilka ofert powitalnych dla swoich graczy. Oferta powitalna bukmachera Fortuna wydaje się obecnie najlepsza na polskim rynku. Na start otrzymujemy aż trzy bonusy:

– Freebet bez depozytu
– Zakład bez ryzyka
– Bonus od depozytu

Opinie na temat bonusów bukmachera Fortuna są przeważnie bardzo pozytywne. Bonus bez depozytu to nic innego jak Freebet o wartości 20zł który otrzymuje się w punktach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Punkty można wymienić na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Co najciekawsze, otrzymaną kwotę musimy obrócić tylko raz na kuponie o dowolnym kursie, co generuje pozytywne opinie ponieważ wymagany obrót jest mniejszy niż u konkurentów.

Oferta Zakład bez ryzyka to ciekawa propozycja od Fortuny. Wystarczy dokonać pierwszego depozytu i postawić zakład, a jeśli będzie on nietrafiony – otrzymamy zwrot postawionej kwoty, pomniejszonej jedynie o wartość podatku. W celu wypłaty otrzymanej kwoty (po przegranej) musimy obrócić ją jednokrotnie na kuponie o dowolnym kursie. Jeśli wygramy – nie ma żadnych ograniczeń.

Najmniej korzystnie opinie budzi oferta bonus od depozytu w wysokości 1000 złotych. Co prawda kwota, którą otrzymujemy, jest bardzo wysoka, ale warunki obrotu nie należą do najprostszych, przez co początkujący gracze będą mieli problemy, by je spełnić. Wpłaconą kwotę należy obrócić czterokrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.90. Ciężko jednak wypowiadać się o tej promocji negatywnie biorąc pod uwagę to, że u innych bukmacherów warunki obrotu są dużo gorsze. 

Fortuna oferuje także bardzo ciekawe oferty dla swoich wiernych graczy. Znajdziemy tu mistrzostwa typerów, w których trzeba wykazać się umiejętnościami w obstawianiu, happy hours, kiedy to nie musimy przejmować się podatkiem i inne mniej lub bardziej atrakcyjne promocje.

Opinie o sportach wirtualnych 

Sporty wirtualne w Fortunie obejmują:

  • piłkę nożną,
  • wyścigi konne,
  • wyścigi psów,
  • rajdy samochodowe,
  • żużel,
  • tenis.

O ile liczba dyscyplin jest w miarę przystępna, tak nieco gorzej z rynkami, których niestety zbyt wiele nie ma. Do wyboru mamy zaledwie kilka podstawowych typów zakładów. Na wyróżnienie zasługuje natomiast sam system sportów wirtualnych, który działa bardzo szybko i nie sprawia problemów w obsłudze.

Opinie o ofercie specjalnej

Fortuna posiada w swojej ofercie kilka produktów specjalnych, które mogą podnieść nasze zarobki. Mowa tu o takich rozwiązaniach jak:

– Hit Dnia
– Superoferta+
– Ekspert+

Hit dnia to po prostu zbiór najlepszych spotkań danego dnia, które oferowane są w niezwykle atrakcyjnych kursach. Zdarza się, że marża bukmachera na tego typu mecze może wynosić zaledwie 1%, co pozwala osiągnąć dużo lepsze wygrane niż w przypadku obstawiania spotkań ze standardowej oferty. 

Superoferta+ umożliwia znaczne podniesienie kursu na kuponie akumulowanym. Wystarczy tylko spełnić odpowiednie warunki i dodać jeden z zakładów Superoferty do kuponu. Na kuponie może znajdować się tylko jedno spotkanie, a wysokość kursu, na który będziemy mogli się zdecydować, zależy od ilości obstawionych meczów.

Ekspert+ to zestaw bardzo wyrównanych spotkań, z których należy wybrać 8 meczów i obstawić na nie zakład za co najmniej 5 złotych. Oprócz standardowej wygranej można tu otrzymać także dodatkowe 50 złotych, jeśli tylko uda nam się dobrze wytypować wszystkie spotkania na kuponie.


Powiązane tematy:

Reklama FUKS BUMERANG