iforbet strona glowna

Forbet zakłady bukmacherskie | Rejestracja Forbet | Wplaty do Forbet | Cashback z Forbet | Zakłady live w Forbet |


Forbet zakłady bukmacherskie

Forbet to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Funkcjonuje oficjalnie od maja 2016 roku, tak więc w porównaniu do innych, rodzimych firm bukmacherskich musi wiele zaproponować użytkownikom już na samym początku, aby zachęcić ich do korzystania ze swojej platformy. Forbet, do 2018 roku nie prowadził także punktów stacjonarnych. Obstawianie zakładów było możliwe wyłącznie online przez stronę: www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie

Forbet zakłady bukmacherskie

Brak punktów stacjonarnych i stosunkowo mały staż na branżowym rynku, przekłada się natomiast na atrakcyjną ofertę kursową. Można śmiało stwierdzić, że Forbet posiada jedne z najlepszych ofert kursowych. W sierpniu 2018 roku, bukmacher Forbet otworzył pierwsze punkty naziemne, w których gracze mogą na spokojnie zapoznawać się z aktualnymi tabelami i zawierać zakłady. Forbet bardzo aktywnie wspiera działalność polskich sportowców. Jest sponsorem częstochowskiego klubu żużlowego (Włókniarz Częstochowa), drużyn piłki nożnej oraz partnerem sekcji Legii Warszawa. Aktywnie inwestuje w rozwój młodych sportowców, wspiera i sponsoruje lokalne kluby sportowe i rozwija cały czas swoją działalność w tym kierunku. To niewiarygodne jak na przestrzeni kilku lat Forbet osiągnął prawdziwe wyżyny swoich możliwości i obecnie dorównuje swojej konkurencji, która prowadzi działalność bukmacherską na polskim rynku przeszło 20 lat. Bukmacher Forbet to dobrze rokująca, bezpieczna i przede wszystkim legalna firma bukmacherska.

Licencja Forbet na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Forbet jest całkowicie legalnym bukmacherem w Polsce, który swoje usługi świadczy na podstawie licencji wydanej na podstawie zezwolenia Ministra Finansów, o numerze PS4.6831.10.2016. Spółka funkcjonuje zgodnie z Ustawą z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych i zgodnie z regulaminem wzajemnych zakładów bukmacherskich. Forbet jest pod ścisłą kontrolą i każdy użytkownik platformy online może być pewny, że korzystając z usług Forbet ma gwarancję bezpieczeństwa finansowego. W przypadku konkurencji – najczęściej tej zza granicy – tak naprawdę nie można być do końca pewnym o losy swojego depozytu. Zagraniczne firmy bukmacherskie rządzą się często innymi prawami. Często nie można także zlokalizować ich siedziby. Natomiast Forbet posiada centralę w stolicy kraju – Warszawie.

Czy Forbet jest legalny w Polsce?

Tak, na podstawie powyższego zezwolenia PS4.6831.10.2016 Forbet należy do grona legalnych bukmacherów. Wyżej wymienione przesłanki, takie jak posiadanie oficjalnej licencji i działanie na polskim rynku po uzyskaniu na nie zezwolenia przez Ministra Finansów mogą być gwarantem bezpieczeństwa i całkowitej legalności działalności bukmacherskiej. Wiele osób aktywnie korzystających z bukmacherów online, martwią się czy włączając się do gry nie łamią prawa. W przypadku typowania zakładów za pośrednictwem Forbet – nie ma powodów do niepokoju. To całkowicie legalna marka posiadająca wszystkie możliwe zezwolenia i działająca w oparciu o surowe zasady regulaminu wzajemnych zakładów bukmacherskich.

licencja forbet zakłady bumacherskie
Licencja Forbet na stronie Ministerstwa Finansów

Dlaczego to takie ważne? W grudniu 2016 roku, Prezydent Polski podpisał się pod nowelizacją ustawy hazardowej. Zmiana, która weszła w życie w kwietniu 2017 roku spowodowała, że wszystkie nielegalnie działające firmy bukmacherskie otrzymały zakaz prowadzenia działalności online na terenie Polski. Wszystkie strony, które te firmy udostępniały zostały zablokowane. Od tego momentu, aby zgodnie z prawem prowadzić działalność bukmacherską, wszystkie firmy muszą posiadać odpowiednią licencję upoważniającą do prowadzenia działalności. W Polsce aktualnie funkcjonuje kilkanaście legalnych firm bukmacherskich. Forbet jest jedną z nich. Korzystanie i przyznanie licencji na prowadzenie tego typu działalności wiąże się z kilkoma obostrzeniami. Jednym z nich jest regularne odprowadzanie 12 procentowego podatku od obrotu działalności. Samo uzyskanie licencji jest odpłatnie i wynosi niespełna pół miliona polskich złotych.

Kontakt do Forbet

Kontakt do bukmachera Forbeta jest szybki i ogólnodostępny. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań i wątpliwości, bukmacher oddaje do dyspozycji swoich użytkowników parę rozwiązań. Można uzyskać pomoc za pośrednictwem telefonu, dedykowanego do obsługi klienta adresu e-mail i przez specjalny czat internetowy, który jest dostępny na stronie internetowej bukmachera. Cała obsługa klienta jest polskojęzyczna także nie ma mowy o barierach językowych, które utrudniałyby swobodna wymianę informacji (tak jak w przypadku zagranicznej konkurencji).

  • Z informacji telefonicznej można skorzystać pod numerem telefonu 48 22 765 64 74. Infolinia Forbet czynna jest od poniedziałku do piątku (w dni robocze) od godziny 6:00 do 20:00.
  • Pomoc można także uzyskać online – za pośrednictwem maila – pomoc@iforbet.pl.
  • Strona internetowa: iforbet.pl

Według powszechnie panujących opinii – każde zapytanie wysłane pod ten adres nie jest długo pozostawiane bez odpowiedzi. Czat aktywny na stronie online to praktycznie natychmiastowe rozwiązanie swojego problemu, lub uzyskanie błyskawicznej odpowiedzi na zadane pytanie. Dodatkowo, osoby które uważają, ze będą w stanie samodzielnie odpowiedź na swoje pytanie, mogą skorzystać z zakładki POMOC, która jest swojego rodzaju FAQ, w którym znajdzie się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.