lvbet strona glowna

LvBet zakłady bukmacherskie | Wpłaty w Lvbet | Lvbet cashback | Zakłady live | Rejestracja w Lvbet | Oferta | Opinie o Lvbet |


LvBet zakłady bukmacherskie (lvbet.pl) to jeden z młodszych bukmacherów obecnych na polskim rynku zakładów sportowych. Działa dopiero od niewiele ponad dwóch lat, ale przez ten czas stale się rozwija i poprawia swoja ofertę. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim jego świeżość, pomysły i nowe podejście do klienta. Nie da się ukryć, że wejście tego bukmachera na polski rynek odświeżyło całą branżę, co pozytywnie odbiło się na ofercie i promocjach oferowanych graczom przez wszystkich bukmacherów, chcących dorównać LvBet jakością obsługi.

Zakłady bukmacherskie Lvbet – informacje ogólne

Bukmacher LvBet jest zarządzany przez spółkę LvBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Należy ona do właścicieli popularnego napoju energetycznego Las Vegas Energy Drink, czyli jednego z byłych oficjalnych sponsorów reprezentacji Polski w piłkę nożną.

lvbet zakłady bukmacherskie

Za oficjalną datę startu tego bukmachera uznaje się wrzesień 2016, kiedy to został udostępniony graczom działający interfejs. Jako ciekawostkę można dodać, że człon LV, który poprzedza nazwę bukmachera Lvbet, jest skrótem od Las Vegas, czyli producenta napoju energetycznego. Jest on oficjalnym sponsorem reprezentacji piłki nożnej. Zagranicznym odpowiednikiem Lvbet.pl jest Lvbet.com, czyli firma działająca w oparciu o maltańską licencję, jednakże dla polskich internatów dostęp został zablokowany.

Osoby obstawiające na stronie Lvbet nie muszą obawiać się problemów z Urzędem Skarbowym czy Izbą Celną. Bezpieczne są także dane, które przechowywane są w bazie zgłoszonej do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Mamy też pewność, że podane przez nas dane zostaną użyte wyłącznie do celów, na które wcześniej wyraziliśmy zgodę przy rejestracji. Jeśli chodzi dokonywanie przelewów, to oprócz tych standardowych, czyli dotpay, tpay i przelewy24 możliwe jest korzystanie także z e-portfela Skrill.

Licencja LvBet na prowadzenie zakładów bukmacherskich

Strona internetowa bukmachera LvBet.pl przyjmuje zakłady od września 2016 roku zgodnie z uzyskanym zezwoleniem Ministerstwa Finansów z dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Oznacza to, że obstawianie zakładów za pośrednictwem LvBet jest w pełni legalne i nie grożą nam za to żadne konsekwencje. Dodatkowo licencja daje nam pewność, że bukmacher spełnia wszystkie surowe warunki licencyjne polskiego Ministerstwa Finansów, więc nasze dane i wpłacone pieniądze będą w pełni bezpieczne.

lvbet licencja MF

Szczegóły dotyczące zezwolenie LvBet od Ministra finansów na stronie: https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet

Czy LvBet jest legalny w Polsce

TAK, Lvbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o, posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie Polski

Niestety wiąże się to również z koniecznością uiszczania przez klientów podatków od każdego zagranego kuponu, a także od ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł. LvBet od kilku lat jest sponsorem wielu polskich drużyn, takich jak: Wisła Kraków, Wisła Płock, Arka Gdynia, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec i Widzew Łódź. Dzięki tej owocnej współpracy, gracze mają dodatkowe potwierdzenie, że bukmacher jest wypłacalny i wiarygodny.

Kontakt do Lvbet

LvBet podobnie jak inni dostawcy zakładów bukmacherskich oferuje możliwość komunikowania się ze sobą w celu zadania pytań dotyczących obsługi serwisu czy zgłaszania błędów. Najbardziej wygodne jest oczywiście kontaktowanie się z obsługą klienta za pomocą czatu. Czat dostępny jest przez całą dobę, więc nawet jeśli trafimy na jakiś problem o 3 nad ranem, znajdzie się ktoś kto będzie mógł udzielić nam pomocy. Dodatkowo, obsługa jest bardzo kompetentna i cały proces komunikacji przebiega bardzo sprawnie. Konsultanci nie każą na siebie długo czekać, a po zadaniu pytania, otrzymujemy odpowiedź w ekspresowym tempie.

Pytania możemy zadawać również za pomocą e-maila pisząc bezpośrednio na adres  pomoc@lvbet.pl lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie. Eksperci LvBet odpowiadają na pytania przez całą dobę, więc czas oczekiwania na odpowiedź na naszego maila to zazwyczaj nie więcej niż kilka godzin.

LvBet posiada również bardzo rozbudowany dział FAQ (najczęściej zadawane pytania), który warto przejrzeć przed zadaniem pytania. Może się okazać, że to co chcemy się dowiedzieć jest dokładnie opisane i nie ma potrzeby, by dodatkowo obciążać obsługę pytaniami.

Adres:
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.
40-384 Katowice
Ul. Melchiora Wańkowicza 3

e-mail: pomoc@lvbet.pl
strona internetowa: lvbet.pl